Корпоратив, побачення, день народження, тренінг – і все в квест кімнаті

У квест кімнату можна не просто ходити, щоб провести час цікаво, розбавити дозвілля захоплюючим проведенням часу. Туди можна йти, щоб:

  • відзначити день народження;
  • провести корпоратив;
  • тренінг;
  • а ще запросити на побачення.

І як це буде – запитаєте ви? Та дуже просто. День народження, святкується в квест кімнаті, запам’ятається надовго. Це чудова ідея, якщо Ви не знаєте, чим ввечері зайняти гостей, звичайно, можна просто дуріти або сидіти за столом і розмовляти, але можна провести час набагато веселіше.

KORPORATIV-5-300x200 Корпоратив, побачення, день народження, тренінг - і все в квест кімнаті
Корпоратив – це окрема тема. На роботі люди в основному пов’язані тільки робочими питаннями. Тому багато керівників і організатори неробочих заходів думають, як би зібрати співробітників в неформальній обстановці і не просто поспілкуватися, а розслабитися, весело провести час. Квест якраз дуже добре підходить. Можна поспілкуватися, разом подумати, посміятись, а після того як вихід з кімнати знайдений, сфотографуватися і відзначити перемогу.
Ще одна можливість – провести тренінг. Як це може відбуватися в квест кімнаті? Малознайомі або зовсім незнайомі люди потрапляють в неформальну, нестандартну ситуацію. Вони починають вести себе певним чином. Одні лякаються, інші панікують, треті відразу починають щось шукати, озиратися, міркувати, четверті думають, п’яті просто спілкуються, уявляючи, що попереду вагон часу. І так, для кого-то 60 хвилин може здатися вагоном, а потім виявляється, що часу дійсно не вистачає, і через таке спілкування команда виходить на останніх секундах. Спираючись на це поведінка, можна зробити висновок про те, як поводяться люди в певній ситуації, як спілкуються з малознайомими або з колегами, які слабкі, а які сильні сторони, над чим варто попрацювати.
І, звичайно, не забуваємо про побачення. Можливість вразити дівчину – запросити її в квест кімнату. Тільки ви вдвох, більше нікого. Замість стандартних запитань і звичайного спілкування в кафе ціла пригода, яке напевно запам’ятається надовго обом. Можливість за 1 годину дізнатися більше один про одного, ніж за кілька побачень. Ви перестанете соромитися, тому що тут або спільна діяльність, або програш. Потрібно буде спілкуватися, спільно вирішувати завдання, міркувати, думати вголос. Це зблизить вас, як ніщо інше. Спробуйте, і вам обов’язково сподобається.