Комп’ютерна гра чи квест в реальності?

Комп’ютерні ігри в стилі квест з’явилися давно і відразу завоювали увагу публіки. У них персонаж виконує різні завдання для проходження гри. Завдання можуть бути на логіку або в вигляді загадки, а можливо, на який-небудь навик в грі. Кмітливі люди, побачивши, що такі комп’ютерні квести дуже популярні, вирішили перенести їх в наше реальне життя.

Квести в реальності

7-300x133 Комп’ютерна гра чи квест в реальності?Квести в реальності виникли порівняно недавно. Що ж краще і цікавіше: комп’ютерна можливість надати гравцеві безмежну свободу і безліч варіантів гри або ж реаліті квести, в яких кожен може не просто грати, а самостійно все випробувати і пройти?

Однозначної відповіді на питання не існує. Справа вся в тому, що, незважаючи на спільні особливості цих видів розваг, вони абсолютно різні. Віртуальні ігри і реальні квести маю свої плюси. Якщо зважити всі основні моменти, то можна знайти ряд відмінностей.

Квести в реальному житті це зовсім інший рівень відчуттів. У грі ти дійсно «граєш» за персонажа, якою б хорошою графіка не була, жива безпосередня участь занурює в атмосферу з головою. Квест «вийти з кімнати» додасть почуття гостроти при усвідомленні, що ви перебуваєте в замкнутому приміщенні. Учасникам квесту потрібно вибратися з кімнати, але як це зробити вам ніхто не сказав. У підсумку знаючи кінцеву мету, гравці повинні знайти спосіб її досягти. Логічне мислення при виконанні не віртуальних завдань зовсім інше.

У житті доводиться неабияк постаратися, для того що б виконати ту чи іншу задачу, на відміну від комп’ютерних ігор. У квест кімнаті вас не змусять вирішувати найскладніші інтеграли з використанням диференціального обчислення, просто ви опиняєтеся, замкнені в кімнаті з предметами, деякі з них будуть підказками і ключами. У реальності відфільтрувати потрібні речі набагато складніше, ніж в комп’ютерних іграх.

Квести в реальному житті прекрасний спосіб перевірити вас на винахідливість в умовах стресу. Ви не можете зупинити гру, що б обміркувати якусь дію, є ви, час і завдання вибратися з приміщення. Свого роду це якийсь інтелектуальний виклик на кмітливість і логічне мислення.

Квести офлайн – це, командні ігри. На них приходять з компанією. Це чудовий спосіб провести час разом, адже для успішного проходження необхідно стати командою. У таких іграх знайомі стають друзями, а тісне спілкування під час гри додатково скріплює відносини.