Командні ігри в реальності – спосіб пізнати себе з нового боку

Будь-яка доросла людина в душі відчуває себе маленькою дитиною, якій хочеться відійти від буденних проблем, і поринути у світ пригод і яскравих емоцій. Тому зараз на ігровому ринку створюються проекти, які призначені для дорослих. Завдяки таким іграм людина відволікається від буденного життя. Великою популярністю серед такої категорії людей користуються фантастичні гри.
Однак найбільшим попитом володіють командні ігри, які розвивають колективне мислення, а також дозволяють учасникам згуртуватися заради досягнення однієї мети, або ж навпаки, прийняти участь в конкурентній боротьбі, і відчути суперницький дух.

9465_original Командні ігри в реальності – спосіб пізнати себе з нового боку

У чому полягає користь командних ігор?

Всі командні ігри поділяються на розвиваючі, де потрібно задіяти свою ерудицію і логіку, і рухливі, в яких опираються тільки на фізичні можливості. Рухома категорія сприяє поліпшенню психічного стану, а інтелектуальні проекти розвивають увагу, тренують пам’ять. Варто відзначити, що останній різновид повністю занурює людину в ігровий процес, при цьому працюють обидві півкулі головного мозку, як логічне мислення, так і емоційна складова. Наприклад, зараз стала популярною така розвага, як квести в реальності. Це проекти ігор з елементами пригод, жахів, детектива, ужастика і трилера. Для їх проходження необхідно застосувати логіку, інтуїцію, спостережливість і кмітливість. Команда спільно повинна знайти вихід з квест кімнати, для цього слід вирішити багато загадок, головоломок, ребусів і пройти безліч випробувань за певний час, як правило, за 60 хвилин.

Ігри квести в реальності мають величезну кількість сюжетів, і в основному, повторюють сюжет відомих усім книг і фільмів. Такий проект хоч і вважається командним, однак досягти потрібного результату без внеску кожного учасника неможливо.

Розкриття особистості під час гри

Квест, як і будь командна гра неможлива без лідера, який є генератором ідей і згуртовує колектив. Інші гравці є або активними або пасивними учасниками. Однак кожна з цих ролей дуже важлива в грі. Саме поділ обов’язків і має привести до 100% результату, яким, у даному випадку, є перемога.

З іншого боку гравець може оцінити свої здібності, наскільки він активний, стресостійкий і кмітливий в непередбачених ситуаціях. Реаліті квест дасть можливість відкрити людині нові таланти, а також виявити слабкі і сильні сторони характеру. Завдяки такому проекту за 1 годину можна відкрити себе з нової сторони.