Кого не беруть у квест-команду?

Квест кімнати прийнято відвідувати з близькими друзями, знайомими, колегами, одногрупниками та однокласниками, родичами та навіть людьми, яких бачите вперше. Але є особливі категорії людей, котрих не люблять брати із собою для проходження квесту, оскільки вони лише завадять виконанню всіх завдань та насолоді процесом. Внаслідок цього відпочинок, на який були налаштовані учасники, буде зіпсований, а перемога в квест румі залишиться під великим питанням.

Успішність походу в квест кімнату залежить багатьох чинників. Немаловажну роль грає і вибір руму, тема квесту, спрямованість і складність, що викликає інтригу і прагнення якомога швидше почати грати. Квест – можливість отримати емоційний відгук та заряд енергії, але важливе значення має та обставина, як буде сформовано команду, що збирається проходити через перешкоди та розгадувати загадки.

Teatr_2-1024x688 Кого не беруть у квест-команду?

Не найкращі напарники у квест кімнатах

Отже, кого краще не брати з собою в квест кімнату?

  1. Справжній зануда або як зараз можна говорити “душніла”. Якщо ваш знайомий – фанат того ж Шерлока Холмса чи старих детективів, вирушати з ним у квест у Харкові, де треба грати за Моріарті, буде помилковим вчинком. Замість того, щоб поринути у улюблений сеттинг і насолодитися його атмосферою, доведеться вислуховувати про те, що не можна грати за лиходія, адже це не за каноном.
  2. Надчутлива людина. Краще пошкодувати таку людину, якщо зібралися селитися в номер «1408». Замість сплеску адреналіну та веселого хорору буде ризик втрати свідомості та спроб вибратися з кімнати без ключа у перші 10 хвилин.
  3. Ниюча людина напевно замість насолоди проходженням квесту буде істерити на тему одягу, що не підходить, або зіпсованого макіяжу. Та й фрази типу «навіщо я платив, щоб ще тут думати?», напевно, не додадуть веселощів.

Деякі напарники ненадійні, це вірно, але якщо підібрати спеціальний квест саме для них, вони зможуть перетворитися на надійних представників команди, які з цікавістю проходитимуть усі перешкоди. Захоплююча гра змусить забути про страх або невідповідний одяг.