Коли тема квест кімнати не підходить?

Сьогодні тем квест кімнат у Харкові безліч, кожен знайде те, що сподобається. Пропонуються теми квестів за мотивами відомих літературних творів і фільмів, хоррори, порятунок світу, психіатричні лікарні, втечі з в’язниці, детективні історії. Але все-таки є випадки, коли теми квестів не підходять певним людям.

medium_5aca7a75a4cf9594123665 Коли тема квест кімнати не підходить?

  1. Коли людина абсолютно не знайома зі світом. Наприклад, команда зібралася в квест, присвячений Грі Престолів. Але хтось із команди не читав, не дивився і навіть не знає мема «Нічого ти не знаєш, Джон Сноу». Звичайно, необов’язково дивитися і читати, тому що вся необхідна інформація знаходиться всередині кімнати. Але якщо людині не буде зрозуміло абсолютно, від чого рятується Вестерос, хто такі Білі Ходоки та навіщо потрібно драконове скло, напевно, тема йому не дуже підходить, і варто підібрати іншу. Більш того є з чого вибрати.
  2. Коли людина боїться темряви або взагалі при словах «фільм жахів» починає говорити «мені б комедію якусь веселу». А може бути, у потенційного учасника фобія того ж замкнутого простору. Тоді ймовірно квести «Темнота», «Склеп» або «Будинок маніяка» не для нього. І неважливо, скільки гравцеві років і якої він статі. Фобії і страхи не вибирають. Можна запропонувати і навіть не один раз, але змушувати людину йти туди, де їй буде незатишно, не варто.
  3. Коли людина вже відвідувала цей квест, тут все зрозуміло. Але буває, що гравець відвідував квест зі схожою темою і просто не хоче повторюватися. Або, можливо, вона не зайшла, не сподобалася. Сюди ж відносяться теми, пов’язані з важкими спогадами. Наприклад, в цю категорію цілком можуть потрапити квести про психіатричну лікарню і в’язницю.
  4. Коли тема не підходить за віком. На цей випадок передбачені спеціальні дитячі квести.

Краще за все, щоб не думати над темою перед самим входом в рум, попередньо забронювати кімнату. Так можна бути повністю впевненим у тому, що тема всім підійде (якщо точно відомо, хто йде) і що ця кімната в позначений час не буде зайнята. Організатори в разі складного вибору підкажуть, яка тема підійде більше, зорієнтують за рівнями складності і правилами техніки безпеки. Для вибору теми опитайте всіх, хто піде, і знайдете компроміс. А можна зовсім піти зовсім не в ту кімнату, яка планувалася заздалегідь. Головне – щоб згодні були всі.