Коли краще відвідувати квест кімнату: вранці або ввечері?

Квест кімнату можна відвідувати тоді, коли зручно потенційним учасникам. Організатори надають час, починаючи від 10 ранку і закінчуючи 23.00 вечора. Ближче до вечора вартість збільшується. Вище вона і в вихідні та свята, коли з’являється більше вільного часу у потенційних гравців. Це закономірно і цілком природно.

Зважимо всі «за» і «проти», коли краще брати участь в квестах.

e9e69f3aad Коли краще відвідувати квест кімнату: вранці або ввечері?

  1. Вранці і вдень в будні дні квести дешевше за вартістю. Це відмінне рішення для тих, у кого графік ненормований, хто не працює з понеділка по п’ятницю.
  2. Вранці і вдень працюють дитячі квести. Можна влаштувати захоплююче дитяче свято, відзначити день народження, зібрати компанію для веселого і пізнавального проведення часу, порадувати дітей в кращих традиціях занурення в новий світ.
  3. Вранці і вдень менше ризик того, що в цей час квест кімнату хтось займе. В цей час багато вільних квест кімнат, можна вибирати будь-який час і приходити.
  4. Проходити квест вранці або вдень – гарне рішення, якщо Ви з дитиною, якщо тема квесту цікава в будь-який час доби (Не хоррор).
  5. Ще одна перевага полягає в тому, що потім є ще вільний час, коли можна обговорити враження, де завгодно і нікуди не поспішати.

Вечірні квести

У проходженні квестів ввечері теж є свої плюси, хоча вартість на вечірній «сеанс» квест кімнати істотно збільшується.

  1. Якщо Ви цінитель моторошних квестів, які експлуатують тему маніяків, психіатричних лікарень, склепу і так далі, то такі кімнати краще проходити у вечірній час доби, ближче до 23-ої години. Час грає важливу роль в створенні відповідної атмосфери, тому що проходити страшний квест вдень не так цікаво.
  2. Дуже багато потенційних учасників звільняються ввечері, і завершити вечір цікавим квестом – відмінне рішення.
  3. Увечері простіше зібрати компанію, ніж днем або тим більше, вранці, коли всі зайняті, сплять і їм не до квестів.
  4. Проходження квесту ввечері – це гідне розслаблення після важкого трудового дня. Це передчуття пригоди.
  5. У вихідні взагалі можна вибирати будь-який час: ранок або вечір – все залежить від власних уподобань.

Квест кімната цікава і вранці, і ввечері, тому визначайтеся з вільним часом, зберіть компанію на зручну для Вас годину, а організатори подбають про те, щоб Ви не втекли незадоволеними.