Хоррор квести: кому протипоказані?

Одне з найбільш цікавих тематичних напрямків квест кімнат – хоррор. Похмурі руми з моторошною атмосферою, відчуттям небезпеки і дивними загадками знайшли свою нішу і набули широкого поширення. Багатьом хочеться пройти тест на витримку, проте деякі потенційні учасники сумніваються, особливо, якщо знають про свою вразливість або недавно пережитий стрес.

Що робити, якщо хочеться в хоррор рум?

Для початку варто сказати, що хоррор кімнати, як і екстремальні атракціони, відрізняються. Те, що для однієї людини страх і жах, для іншої просто цікава пригода без особливої напруги. Так що все індивідуально.

Відразу скажемо, нікому офіційно хоррор квести не протипоказані. Ви самі визначаєте для себе ступінь рішучості: йти до кінця або все-таки віддати перевагу чомусь більш спокійному за атмосферою.

Які ж квести можна віднести до жахів? Все те, що можна віднести до жахів в індустрії кіно і книг.HoPvfTCrI2o-150x150 Хоррор квести: кому протипоказані?

Так, атмосферними варіантами можна назвати:

1. Квест рум «1408» за однойменним фільмом і оповіданням «короля жахів» Стівена Кінга.

2. «Склеп». З дуже обмеженого руму треба вибратися за 60 хвилин.

3. «Темрява». У кімнаті практично нічого не видно.

4. «Будинок маніяка». Ви виступаєте в ролі його жертви.

5. «Пила». За мотивами гучної франшизи.

Подумайте, чи треба Вам таке. Якщо треба, розпитайте організаторів про особливості кімнати. Наприклад, в «Склепі» є труни, в «Темряві» відповідно дуже темно, а якщо ви вирішили відчути себе жертвою Конструктора, то варто дізнатися, що в «Пилі» Вас чекає дуже реалістичний голос і сміх ляльки та досить автентичний і атмосферний антураж, що з точністю повторює антураж фільму «Пила».

Якщо у Вас клаустрофобія або боязнь темряви, або Ви пережили недавно стрес, або дуже вразливі, подумайте, може, краще зупинитися на іншому, не менш цікавому варіанті. Однак якщо спокуса велика, не варто відмовляти собі в задоволенні. Зрештою, це дуже якісно продуманий квест. Його основне завдання – допомогти Вам цікаво провести час, та аж ніяк не зіпсувати Вам настрою.

Крім того, не забувайте, що Ви буде не одні. З Вами поруч такі ж учасники, спільні дії з якими допоможуть Вам швидше вибратися з кімнати. Навіть якщо Вас буде двоє, удвох не так страшно. Тому вперед, назустріч невідомості і пригодам.