Який квест Вам підходить?

Всього за якихось 10 років свого існування квест-кімнати зуміли перетворитися в доступну і захоплюючу розвагу для кожного з нас. У той же час, не дивлячись на різноманітність квестових сюжетів, всі вони стали своєрідною модифікацією вже існуючих моделей. Так, початковими прототипами квестів (так званих ескейп-румів) вважаються:

  • класичні «ескейп-руми»;
  • квести в реальності;
  • квест-перформанси: припускають участь професійних акторів;
  • спортивні квест / екшн-гри;
  • віртуальні ігри в реальності.

Зазначені типи квестів процвітають і сьогодні. Розробка будь-якого нового сюжету, як правило, виходить із добре відомого старого і успішного проекту. За незмінну основу беруть тільки те, що всі квести повинні представляти собою активну гру, мета якої – виконати всі завдання і встигнути вийти з кімнати за 60 хвилин. Будь-який квест орієнтований на колектив. Команда найчастіше будується з чотирьох учасників.
Плюс такої розваги в тому, що він Вам абсолютно точно не набридне. Відвідавши один ескейп-рум, Вам буде цікаво перевірити свої сили і в іншому.
Для кожного свій квест

ОФІСНИЙ ПРАЦІВНИК
Якщо Ви людина зайнята, у Вас є чіткий графік роботи (і, як правило, він не менш, ніж восьмигодинний), буденна картина для Вас перебувати в чотирьох стінах з понеділка по п’ятницю. Ви продуктивно працюєте кожен день разом з колегами, але поспілкуватися з ними про те про се зазвичай вдається лише в невеликій перерві. І подібна картина для Вас звичний розклад кожного робочого дня.
Вам ідеально підійдуть будь-які квести! Більш того, ми наполегливо рекомендуємо Вам швидше відвідати хоча б пару-трійку квестових кімнат, щоб якось пожвавити своє життя, привнести в ннього ряд позитивних емоцій і хоча б на годину зануритися в незвичайний світ, відсторонений від звичної для Вас рутини. Беріть з собою і колег! Квести – колективна гра, не пропустіть можливість дізнатися більше про тих, з ким Вам доводиться стикатися щодня.
ТВОРЧА ЛЮДИНА
Вразливий, незвичайний і яскравий. Захоплюєтеся мистецтвом, витонченою кулінарією, любите кіно і можливо вже стали режисером, актором, письменником, музикантом або ж представником іншої незвичайної професії. Вас переповнюють амбіції і жага до життя. Тоді «Ваші» квести – спортивні та тематичні. Вони дозволять Вам переключитися з інтелектуальної діяльності на фізичну. Подібні зміни забезпечать великий приплив творчої енергії. Щоб отримати глибокі враження вибирайте квест-кімнату за своїм улюбленим фільмом, персонажем, або певною епохою.
ШКОЛЯР
Ваші пристрасті – комп’ютерні та настільні ігри, загадки. Обожнюєте проводити час зі своїми друзями. Непогано було б почати з легкої страшилки, наприклад, «Будинок маніяка», «Слідами Франкенштейна». Зберіть компанію і відмінно проведіть час, ви зробите масу класних фотографій для соціальних мереж. Також підійдуть атмосферні квести: з бункерами, підземними ходами, барвистими декораціями.
БІЗНЕСМЕН
Цінуєте свій час. У вас хороша репутація, псувати яку не потрібно всякою нісенітницею. Вас цікавлять тільки серйозні заняття, розумний дозвілля з партнерами. Спробуйте логічні квести, в яких необхідно поворушити мізками. Вибирайте високу складність і якісне оформлення.
БАТЬКИ З ДІТЬМИ
Грати з дітьми завжди веселіше, вони не соромляться. Зберіть компанію друзів дитини і поведіть їх на нескладний квест без утомливих випробуваннях. Діти активно беруть участь у вирішенні завдань, швидко відшукують підказки. Ця весела гра стане для них прекрасним додатковим розвитком.
ПАРА ЗАКОХАНИХ
Вибір квестів багато в чому залежить від Ваших особистих переваг. Крім того, будь-який квест – це ще одна перевірка. Ви зможете дізнатися один одного краще. Побачити, як кожен з Вас буде вести себе в стресовій ситуації.
ПРОСТО ДОБРА ЛЮДИНА
Неважливо ким Ви працюєте, кожному з нас час від часу необхідна гарний струс. Пізнавальні квести, страшилки або ж тематичні квест-перформанси – все це Вам відмінно підійде.