Якими бувають квести в реальності, і чим вони примітні?

Реаліті-квести – мабуть, одне з найбільш затребуваних розваг останніх років, яке не тільки не втрачає своєї популярності, але і стрімко набирає обертів. З появи перших квест румів в Україні пройшло трохи більше п’яти років, і за цей час індустрія породила безліч тематичних жанрів, в яких виконуються квест-кімнати.

Це і піратські пригоди в пошуках загублених скарбів, і розслідування гучної, покритого таємницями злочину століття в кращих традиціях класичних детективів, і лабораторні приміщення спятившего вченого – будь-яка тематика здатна з головою захопити відвідувачів різного віку, професій, соціальних статусів і т.п.

Серед усього різноманіття квест-кімнат, яке можна спостерігати в сучасному світі ескейп-румів, новачкові досить складно зорієнтуватися і підібрати найбільш підходяще розвага. Сьогодні ми поговоримо про те, які види квест-румів бувають в принципі, кому більше підходять, і які з них вважаються найбільш популярними.

Квест-кімнати для компанії друзів (4-6 чоловік)

Це найпоширеніший різновид ескейп румів, яка прекрасно підходить для дружного компанійського часу або святкування дитячого дня народження у Харкові . Також це ідеальний варіант для невеликих корпоративів в рамках тімбілдінга для компанії, а також ідеальний спосіб подарувати друзям масу незабутніх вражень.bUP-jGL2qGE-300x200 Якими бувають квести в реальності, і чим вони примітні?

Як правило, квест в таких стандартних кімнатах розрахований на годинне проходження і освоєння всіх, питаннях в ньому загадок. В даному випадку вибирається стандартне за розмірами приміщення в 20 кв метрів і більше. Процес рішення квесту зводиться до командної роботи, що здатна доставити будь-якої компанії масу задоволення і позитиву.

Кімнати-лабіринти для великої кількості учасників

Це порівняно новий різновид квест-румів, в основі якої – подорожі по масштабному лабіринту з безліччю розгалужень і перешкод. Тут, як в попередньому варіанті, важлива командна гра, проте в даному випадку можуть грати вже кілька команд.

Принцип гри тут зводиться до соперніческіе протистояння, кінцевою метою якого є вибратися з лабіринту першими, розгадавши всі його пазли і пройшовши всі хитромудрі його ділянки. Іноді в таких кімнатах-лабіринтах застосовують ефект занурення в темряву, де учасники озброюються ліхтариками і ступають на повну невідомість.
Як правило, такі кімнати досить просторі – їх площа може становити 800-1000 квадратних метрів. Така розвага більше підходить для великих корпоративних заходів, а також для великих компаній друзів та однокласників, які вирішили провести знаменну і довгоочікувану зустріч весело і з цікавістю.