Які ескейп-руми користуються популярністю в людей?

Багато хто хоче організувати свій бізнес у сфері розваг. Адже скільки всього можна нафантазувати і придумати, і подати це в якісному вигляді сучасній людині, яка любить активний відпочинок. Завдяки такій розвазі можна дарувати людям масу позитивних емоцій і яскравих вражень.

Зараз велику популярність мають квести в реальності. Таких проектів у всьому світі нараховується величезна кількість.

Найбільш відвідувані квест руми в світі

f51089f476054ff3ae558c81f07c7125 Які ескейп-руми користуються популярністю в людей?

1. Проект квест кімнати «Дім-офіс-агентство», творець якого – Віктор Блейк, є одним з найпопулярніших в Нью-Йорку.
Цей інтерактив наповнений креативними фішками, і виконаний зі смаком, що і робить його популярним серед офісних працівників.

2. Японський науковець Такао Като створив перший квест «Втеча з кімнати». А його послідовник Казуя Івата продовжив відкривати кімнати за цим проектом у Сан-Франциско в 2012 році. За один рік, кімнату відвідали близько 6000 чоловік. Їх квести стали відомими завдяки наявності складних головоломок і продуманих завдань. Лише 20% відвідувачів змогли досягти головної мети і вийти з кімнати переможцями.

3. В Англії величезною популярністю користуються ігри квести в стилі Шерлока Холмса. Також популярними є сюжети фільмів-жахів «Мумія» і «Будинок Страху Слаучетеров». Також розробники подбали і про подальший відпочинок відвідувачів квест кімнат, тому відкрили кафе, де люди можуть поїсти і відпочити на м’яких диванчиках.

4. В Італії улюбленою вважається квест кімната «Ватикан», а в Латвії люди обожнюють проводити час у «Бункері».
Таким чином, квести мають нереальну популярність по всьому світу, оскільки саме такі ігри заряджають людей позитивними емоціями, а також дарують незабутні враження. Однак найбільш популярними є квести-хорори, а на другому місці знаходяться ігри в стилі детектива. Адже багатьом подобається розгадувати надскладні головоломки і знаходити вихід зі непростих ситуацій.