Які теми для квестів існують?

В даний час різноманіття тем для квест кімнат просто зашкалює. За яким же принципом створюються нові тематичні квести? Як відбувається вибір?

1. Теми вибираються, в першу чергу, виходячи з того, наскільки ця тема цікава більшості. Саме тому дуже багато квестів створюються за мотивами книг та фільмів, наприклад, різні квести за Всесвітом Гарі Поттера, Піратів Карибського моря, фільмом і однойменним оповіданням Стівена Кінга «1408», «Грі Престолів» і так далі.

2. Теми квестів експлуатують різні таємниці, тому безліч тем направлені на пошук відповідей на питання, розкриття таємниці божевільного вченого, розслідування справи і так далі.

3. Страх – одне з базових і загадкових почуттів. Хоррор-квести давно зайняли свою нішу серед любителів такого роду румів. Різні склепи, кімнати маніяків і інші подібні теми розбурхують уяву і змушують серце битися частіше.

4. Тема божевілля – це і таємниця, і страх, що поєднуються разом. Тому на темі божевілля теж побудовано безліч квестів, які знайшли своїх поціновувачів і шанувальників.4AJQfDJMfz0-150x150 Які теми для квестів існують?

5. Є квести, пов’язані з механізмами, де доведеться взаємодіяти з різним обладнанням, щоб вибратися.

6. Окремо варто згадати кімнати в темряві, що теж знайшли своїх шанувальників, тому що в темряві загострюються почуття, і можна отримати добрячу порцію різних вражень.

Однак популярність – не єдине, що враховується організаторами при виборі теми для квесту. Дуже важливо розуміти, яким буде реальне втілення цієї теми. Одна справа – кіно і література, зовсім інше – це створити локацію, відшукати і додати в неї відповідного тематичного антуражу, придумати і ретельно заховати загадки, необхідні предмети, розрахувати це все так, щоб гравці змогли впоратися за 60 хвилин, і при цьому їм було цікаво. Необхідно враховувати найменші нюанси, такі, як правильний і відповідний антураж, складність квестів, можливість підказок (їх зміст і форму). Все це вимагає знання теми, розуміння того, як працюють квести, чому вони популярні і що зробити для того, щоб новий квест був не тільки не гірше попередніх, але і краще.

Крім того, квест можна вдосконалити або зовсім змінити тему, якщо вона не користується успіхом. Організатори хороших квестів завжди тримають руку на пульсі розвитку даної індустрії.