Як обрати тему для проходження квесту

Найголовніший критерій вибору квест кімнати в Києві і інших містах – це, безумовно, її тематика, те, через що, власне, цей вид розваг і отримав популярність. У різноманітті тем легко загубитися, особливо якщо ви точно не визначилися для себе, що вам ближче в даний момент.

5-300x200 Як обрати тему для проходження квесту
Теми, які найчастіше приваблюють в румах:
1. Хоррор. Вічна класика жаху. Це можуть бути кімнати, декоровані під будинок маніяка, Франкенштейна, склеп тощо. Підходить поціновувачам «страшилок», які мають міцні нерви.
2. Тема божевілля, психіатричних лікарень. Вибиратися, як правило, доведеться з лікарні, а розгадувати загадки у відповідному антуражі.
3. Лабораторії вчених. Головоломки пов’язані з експериментами, хімічними дослідами і незвичайними пристроями. Все це ключі до виходу з руму.
4. «Механічні» квести. Шляхом натискання на особливі важелі і приведення в дію певних механізмів, завдяки злагодженим діям команди можна відшукати вихід.
5. Квести, присвячені тематиці певних книг або фільмів, або і того, і іншого. Наприклад, «Аліса в країні чудес» – кімната спеціально для фанатів божевільного світу, придуманого Льюїсом Керроллом.
Кому яка тема підходить
Легше всього вибрати, якщо ви фанат певного твору. Як тільки ви бачите назву квесту, питання стає рішенням. Цінителів саги Джорджа Мартіна чекає «Таємниця престолів», а ті, хто встиг зачитатися Стівеном Кінгом, по достоїнству оцінять кімнату «1408» за однойменним твором.
Але що робити, якщо якихось особливих побажань немає. Як зорієнтуватися у всьому різноманітті?
1. Враховуйте, хто поруч з вами. Якщо в компанії маленькі діти або занадто вразливі люди, від хоррора краще відмовитися і відвідати який-небудь будинок маніяка іншим разом.
2. Запитайте кожного потенційного учасника, чому він готовий віддати перевагу сьогодні: мозковому штурму, страху, веселощам або незвичайній пригоді. Виходячи з цього, і обирайте тему так, щоб кожному було цікаво.
3. Якщо з вами батьки, запитайте їх, про що вони давно мріяли: здивуватися, злякатися або приміряти на себе роль улюбленого героя.
Зверніть увагу на настрій учасників і своє власне: є бажання розвеселитися, а, може, напружитися і подумати? При виборі враховуйте і рівень складності, який вказаний на сайті в описі квесту. Це допоможе зважити власні сили і звузити пошуки цікавої тематики.