Як вибрати квест своєї мрії?

Напевно, у кожного є такий друг або знайомий, якому вдалося вибратися з квест кімнати. Після фотографій в соцмережах і на сайтах і самому хочеться випробувати яскраві емоції і отримати незабутні враження. Однак, як знайти собі Той Самий Квест?

З ким відвідати квест?

sff Як вибрати квест своєї мрії?

Спочатку, потрібно визначитися з кількістю осіб, що братиме участь в пошуку виходу з ескейп руму. Дозволяється відвідувати квести 2-5 особам. Якщо участь братиме тільки двоє людей, то заздалегідь потрібно розрахувати свої сили і з’ясувати, чи вистачить їх на годину вирішення завдань і пошуку всіх підказок. Існують такі проекти, які передбачають участь до 20 осіб, тому можна спокійно привести всіх своїх колег з роботи або одногрупників з університету.

Рівень складності квесту в реальності

Як правило, досвідчені учасники, які побували вже не в одній ескейп рум, намагаються відвідати складніші локації, щоб до кінця гри з насолодою ламати голову над незвичайними загадками. А ось першопрохідникам слід звернути увагу на пункт «рівень складності» при виборі квест гри, так як є можливість потрапити в справжнє пекло вже в перший день знайомства з цим розвагою.

Місцезнаходження квесту

Велику роль також відіграє територіальне положення квесту в реальності, так як локація може перебувати і прямо біля виходу зі станції метро, так і на околиці міста, куди дістатися тільки на одному метро не можна. Тому Вам вирішувати, чи хочете Ви прогулятися кілька сотень метрів для того, щоб відвідати ескейп рум своєї мрії.

Бронювання гри

Якщо Ви вже визначилися з квест грою, то далі слід звернути увагу на такий пункт, як бронь місця. Варто пам’ятати, що вихідні та свята – це найбільш часто відвідувані дні. Тому, якщо Ви свій похід запланували саме на такий день, то бронювання місця слід робити за декілька днів до гри. У будні дні вранці та до обіду, як правило, відвідувачів небагато, тому, якщо у Вас гнучкий графік, то ласкаво просимо в квест рум!

Ескейп руми – це не тільки завдання на уважність і логіку, а й також джерело яскравих емоцій. В одних локаціях просто від одних декорацій захоплює дух, і йдуть мурашки по шкірі, а в інших кімнатах можна чудово повеселитися з компанією друзів.