Як вибрати квест-кімнату

Квест-кімната – відмінне місце для проведення часу, як з друзями, так і з сім’єю. Також відвідування руму може стати вдалою ідеєю для незвичайного побачення. Проект «Ізоляція» пропонує великий вибір кімнат, здатних здивувати гостей захоплюючим сюжетом, високою якістю декорацій і доступністю цінової політики.

Що враховувати при виборі квесту

Різноманітність квест-кімнат може поставити гравців в скрутну ситуацію: хочеться спробувати все і відразу, але належить віддати перевагу конкретному руму. В першу чергу при виборі кімнати варто визначитися, скільки людей планує зібратися в команду. Стандартний рум розрахований на одночасне прийняття участі 2-5 персон. Якщо Ви бажаєте провести час великою компанією: групою або робочим колективом, можна замовити кілька кімнат паралельно. Також існує можливість сходити в «Лабіринт». Ця унікальна кімната здатна вмістити до 20 осіб..

DSC_3596_logo-1024x734 Як вибрати квест-кімнату

Наступне, що варто враховувати при виборі квесту – рівень складності. Новачкам слід віддати перевагу більш простим варіантам, так як з незвички навіть години може здатися мало для вирішення запропонованих завдань, досвідченим гравцям саме час відвідати складні руми, особливо, якщо вони планують вирушити великою компанією, що збільшує їх шанси на отримання перемоги.

Також слід визначитися, яка тематика найбільше заслуговує вашої уваги. Це можуть бути:

• історії, засновані на подіях відомих кінострічок, такі як «Пірати Карибського моря»;

• фрагменти з улюблених усіма казок, наприклад, «Аліса в Країні чудес», «Аліса в Задзеркаллі»;

• сюжети найцікавіших книг, серед яких «Квест Шерлок», «1408» та інші незвичайні ідеї організаторів проекту.

Не можна забувати про необхідність забронювати гру заздалегідь, так як в зв’язку з шаленою популярністю квест-кімнат потрапити в рум без попереднього запису буде вкрай складно.

Який би рум не вирішила відвідати команда, її учасники, безсумнівно, отримають масу приємних вражень і захочуть повернутися сюди ще. Добре, що вартість квест-кімнат досить прийнятна, що робить можливими регулярні походи в руми в будні, вихідні та святкові дитячих днів народження у Харкові.

Отже, підбирайте зручний одяг і взуття, запасайтеся гарним настроєм і вперед назустріч незабутнім враженням!