Як обрати квест кімнату: коротка довідка для новачків

Якщо у вас виникло бажання вперше відвідати квест кімнату, то перед вами відразу постане кілька запитань:

• Як грати?
• Чи важко мені буде вирішувати завдання?


• З ким піти грати?
• Який сюжет вибрати?
• І деякі інші.

Сьогодні пропонуємо вам розглянути ці питання більш докладно. Ми готові дати на них відповіді, які, можливо, вам допоможуть у майбутньому визначитися: як вибрати квест кімнату і сміливо почати в неї грати.

maxresdefault1-300x169 Як обрати квест кімнату: коротка довідка для новачків

Як грати?

Принцип гри в кожній з кімнат однаковий. Вам необхідно протягом 60 хвилин знайти підказки, вирішити кілька головоломок, які створені згідно загальної сюжетної лінії. Якщо це «Тюремна камера», то вам доведеться навчитися мислити як кримінальник, ну а якщо ж це «Гараж» – то як істинний професійний злодій.

Чи складно мені буде вирішувати квест-головоломки?

«Ізоляція» пропонує різні сюжетні лінії і сценарії, які, відповідно містять в собі різні типи логічних задач. Тому на питання «Як вибрати квест кімнату?» – Відповідь проста: «За рівнем складності!». Для початку, щоб випробувати себе, виберіть невисокий рівень, наприклад «Лабораторія божевільного» чи «Тюремна камера». Пройшовши даний квест, вам легше буде зрозуміти себе, що в подальшому дасть поштовх на проходження вже складніших рівнів без усякого побоювання.

З ким піти грати?

У цьому питанні залежить багато від вашого особистого вибору. Наші проекти передбачають участь від 2 до 4 осіб. Також за вашим бажанням, можна зробити команду з п’яти, шести і більше осіб. Багато новачків зазвичай беруть на такі розваги своїх друзів, знайомих, колег. У цьому випадку, квест ігри стають для компанії друзів одним з видів дозвілля та спільного веселого проведення часу, що в подальшому залишає їм безліч спільних спогадів на довгий час.

Який сюжет вибрати?

«Як вибрати квест кімнату?» – Це питання виникає у багатьох, хто захотів провести свій вечір в середовищі захоплюючих пригод і божевільного адреналіну. Крім рівня складності квест кімнат, про який говорилося вище, необхідно розуміти, який сюжет цікавий саме вам. Можливо, ви обожнюєте детективні історії і завжди мріяли опинитися на місці злочинця на допиті у слідчого. А може вам хочеться зрозуміти психологію людини, яка хвора, тому змушена проводити свій час в психіатричній лікарні. У кожного свій інтерес. Ну а якщо ви по своїй натурі, дуже цікава людина або поліглот, то ніщо вам не заважає випробувати всі варіанти!

І деякі інші…

Можливо, у вас є ще питання, а може сумніви. Якщо це так, то сміливо звертайтеся до нас, ми зможемо їх розвіяти! Наші співробітники готові надати вам будь-яку іншу необхідну вам інформацію. Ми вас чекаємо!