Як влаштувати дитячий реаліті-квест

Натовп дітей, які кричать і тягнуть до вас свої маленькі чіпкі пальчики, – це не так страшно, якщо знати, як їх втихомирити. Або чимось зацікавити.

Як варіант, можна посадити дітлахів перед телевізором та включити їм мультфільм, але навряд чи з подібного проведення часу вони зможуть почерпнути щось корисне. Тому візьміть ситуацію в свої руки і влаштуйте дітлахам справжнє свято. Для організації розваги вам знадобиться всього лише папір, приладдя для письма, краще кольорове, і бажання повеселитися.

Робимо захоплюючий квест для дітей за допомогою підручних засобів

Звичайно, підготуватися краще заздалегідь, продумавши процес до найдрібніших деталей. Тоді ваш квест справить незабутнє враження і цілком поглине увагу дітей. Ось кілька порад, які допоможуть влаштувати непогану розвагу, не вдаючись до допомоги професійних організаторів.

244497-300x212 Як влаштувати дитячий реаліті-квест

  • Сенс квесту буде полягати в тому, щоб маленькі учасники знайшли заховану вами записку за допомогою карти, яку і потрібно створити. На папері намалюйте маршрут фломастерами, олівцями, маркерами – чим хочете, головне щоб було яскраво і соковито. Маленький секрет: щоб ваш путівник походив на старовинну карту, проведіть по паперу пензликом, попередньо змочивши його чаєм або кавою. Для кращого ефекту можете злегка підпалити куточки паперу і прим’яти їх.
  • Сховайте першу записку в якомусь цікавому місці, а карту вручіть дітям. Не забудьте позначити місце старту на маршруті.
    У кожній записці має бути нове завдання і підказка, де знаходиться наступна. Складайте квест так, щоб дітлахи задіяли спритність, кмітливість, реакцію.
  • Можна долучити до процесу інших людей, наприклад, переодягніть кого-небудь у костюм старця, який з’явиться на певному етапі гри, щоб загадати гравцям свої мудрі загадки.
  • Вигадуйте цікаві і незвичайні завдання. Знайдений чистий аркуш паперу напевно збентежить дітей, але насправді це невидиме чорнило. А точніше, слова, написані молоком або лимонним соком за допомогою звичайного пензлика. Щоб прочитати послання, потрібно провести під аркушем паперу палаючим сірником або свічкою.

Добре обміркуйте, що буде являти собою жаданий скарб, який діти з такими зусиллями шукали. Це повинно бути щось цікаве і захоплююче, при цьому краще не відштовхуватися від піратської тематики, щоб завершити гру на гідній ноті.