Як встигнути вийти з квест-кімнати за 60 хвилин?

Як правило, проходження квесту має на увазі що гравці впораються з усіма завданнями за відведений час. Так вже склалося, що в більшості випадків команді дається 60 хвилин на пошуки відповідей і виходу з кімнати. З огляду на обмежений час, не важко здогадатися, що багато гравців зациклюються на ньому, тому не можуть випробувати повне задоволення від проходження локації. У даній статті ми дамо вам кілька ключових рад, які допоможуть вирішити цю проблему.

Не забувайте, що квест-кімната — це гра. Не варто підходити до неї дуже серйозно і приймати невдалу спробу проходження на свій особистий рахунок. Ви йдете сюди за гарним настроєм, тому не варто псувати його в разі «провальної» спроби. У будь-якому випадку, ви отримаєте незамінний досвід, який допоможе вам в майбутніх іграх. Не бійтеся визнавати свої помилки. Цим ви не виставите себе слабкою ланкою, а лише покажете команді, що готові взяти на себе відповідальність за невдалий результат. Не буде зайвим зібратися з усіма учасниками гри і обговорити всі нюанси, які виникли за ті 60 хвилин вашої командної роботи. Таке рішення дозволить в подальшому витрачати менше часу на вирішення однотипних головоломок, отже, у вас буде більше шансів пройти квест-кімнату вчасно.xfFYsh1N6S4-300x200 Як встигнути вийти з квест-кімнати за 60 хвилин?

Рекомендації по проходженню квестів

  1. Розподіл ролей — найважливіша складова результату. Як правило, досвідчена команда перед грою ділиться за типом виконуваних дій. Уважні і зіркі гравці, як правило, займаються пошуком дрібних деталей і підручних елементів, які допомагають при взаємодії з завданнями. Люди з гарною логікою і раціональним мисленням витрачають свій час на рішення головоломок. Вони не відволікаються на сторонні завдання, оскільки займаються конкретною спільною роботою. Учасник який володіє відмінними організаторськими здібностями, може зайняти лідируючу роль. Він буде вміло керувати діями команди, тим самим, знижуючи тимчасові витрати на кожному етапі проходження квест-кімнати.

  2. Зберігайте спокій. Навіть якщо у вас залишилося мало часу, а рішення ще немає — ні в якому разі не кричіть і не сваріться з командою.

  3. Не варто зациклюватися на часі. Це найпоширеніша проблема, через яку гравці просто сидять на місці і нічого не роблять, оскільки вже витратили велику частину ресурсу даремно. Цього робити не можна.

  4. Позитивний настрій — запорука успіху. Доброзичлива і весела обстановка в команді дозволить вам в комфортному режимі пройти квест і запросто знайти всі відповіді за відведений час.