Як брати участь у квесті одиночним гравцям?

Однією з непорушних умов багатьох квест-кімнат є участь у грі виключно команди. Але як в такому випадку бути тим, хто обожнює подібні розваги, але ніхто з друзів, родичів і колег не підтримує пристрасть до квестів? Ми хочемо запропонувати декілька способів вирішення даної проблеми.

Самостійний похід в квест-рум або участь в складі чужої команди? Розглядаємо варіанти

  • Якщо участь у квесті в компанії незнайомих вам людей вас не бентежить, тоді ви можете приєднатися до частково сформованої команді, в якій не вистачає 1-2 гравців. Досить часто в соціальних мережах в групах квест-проектів можна зустріти оголошення про пошук деякої кількості учасників. У повідомленні також зазначається назва кімнати і час, на який заплановано похід в квест-рум.

think-sally-e1448859806879-800x445-300x167 Як брати участь у квесті одиночним гравцям?

  • Приєднання до команди означає участь у квесті на чужих умовах. Якщо вас не влаштовує такий стан речей, ви можете самостійно сформувати команду. У співтоваристві або на форумі напишіть, що шукаєте бажаючих відправитися у відповідний квест-рум в зазначений день.
  • Сюжети і завдання квест-румів в основному розраховані на групу людей, але зустрічаються і такі кімнати, відвідати які можна поодинці. Участь в такому квесті буде в рази дорожче, але будьте впевнені, що самостійний похід в квест-рум доставить вам набагато більше емоцій, ніж командна гра.
  • Вам цікавий певний сюжет, але одиночні гравці до участі не допускаються? Ви завжди можете спробувати домовитися з організаторами, які за окрему винагороду трохи спростять правила гри, щоб ви могли пройти її самі.
  • Досить поширеною практикою в європейських країнах є квест-знайомства. Вони передбачають формування команд організаторами квест-румів, і оголошення дня, коли всі бажаючі одинаки можуть відвідати кімнату і пройти квест разом.
  • Міський квест – це прекрасний варіант для тих, хто хоче взяти участь у масштабному захоплюючому заході на свіжому повітрі. Така гра не передбачає наявність сюжету, найчастіше це квест-прогулянка, в процесі якої потрібно виконувати завдання з використанням смартфона. Команди для міського квесту формуються організаторами з одиночних гравців.

Як бачите, проблему, яка виникла внаслідок того, що у вас немає власної команди для проходження квесту, можна вирішити. Розглядайте всі варіанти, обирайте відповідний і отримуйте задоволення від улюбленої гри.