Як зібрати компанію в квест кімнату?

Припустимо, Ви живете в Черкасах, де, зрозуміло, є квест кімнати, але Ви все ніяк не можете зібрати компанію для походу в рум. Та що там, навіть Ваш найближчий друг не прагне розділити Ваше захоплення, знаходячи кожного разу нові відмовки. Як все-таки витягнути хоч одну людину, а краще кількох? Йдемо на маленькі хитрощі:

maxresdefault-300x169 Як зібрати компанію в квест кімнату?

  1. Дізнайтеся, чим Ваш друг захоплюється. Тому що, наприклад, якщо він періодично зачитується або задивляється творами Стівена Кінга, напевно йому буде цікавий квест за кімнатою «1408». Не варто забувати і про «Занедбану лабораторію», яка теж сповнена таємниць і загадок.
  2. Запросіть на сайт квест руму, почитайте опис, зв’яжіться з організаторами, задайте їм кілька запитань, щоб мати найповніше уявлення про те, що Вас очікує (але, звичайно, зі збереженням головної інтриги). Все це опишіть своєму другові або декільком.
  3. Оберіть час. Не просто скажіть щось на кшталт «хотілося б коли-небудь вибратися, сходити в квест кімнату», а запропонуйте конкретний час, коли Ви точно знаєте, що у одного вихідний, і він напевно не зайнятий.
  4. Якщо друг все одно відмовляється, запитайте чому. Якщо питання в грошах, запропонуйте зайняти. Якщо він зайнятий, запропонуйте перенести зустріч на зручний для нього час, але не забувайте і про себе. Не треба кидати все і йти тільки тому, що другові зручно. Зручно повинно бути всім, тому що це робиться заради задоволення. Якщо він каже, що йому не дуже таке цікаве, запропонуйте спробувати, тому що тут, як в будь-якій справі, поки не спробуєш – не впізнаєш. Якщо йому ні з ким залишити дитину, запропонуйте піти разом з дитиною, (звичайно, якщо та не однорічна). Є квести універсальні, куди можна йти з дітьми. Якщо друг пропонує ще одну людину, то тим краще. Разом веселіше.
  5. Окресліть основні переваги квест кімнати. Це можливість відволіктися від повсякденних справ, шанс пожити іншим життям і приміряти на себе новий образ, прокачати кмітливість, логіку і фантазію. Це привід зайвий раз поспілкуватися з друзями, поділитися враженнями, зарядитися енергією і гарним настроєм.

Якщо друг все одно не погоджується, значить, він просто не хоче, а відмовки – це просто відмовки. Спробуйте відшукати тих, кому це цікаво, чи спробувати умовити ще одного друга. Зрештою, не варто зосереджуватися на одній людині.