Як зібрати ідеальну команду для проходження квест-кімнати

Успіх будь якого справа багато в чому залежить від допомоги ззовні. Проходження квест-кімнат у цьому випадку не виключення. Навіть навпаки, оскільки це командна гра, то від ваших товаришів буде залежати те, наскільки швидко ви залишите кімнату і чи зможете ви це зробити взагалі.

Гра починається ще задовго до того, як ви потрапите у кімнату. Першим ігровим моментом є саме збір команди, здатної подолати будь-які перешкоди.

Допомоги чекати немає звідки

Головне, що треба пам’ятати відправляючись у квест-рум, це те, що вас доведеться повністю розраховувати лише на власні сили. Ви не матимете можливості отримати підказку із зовнішнього світу, адже зв’язку з цим світом не буде. Як тільки ви переступите поріг кімнати й за вами зачиняться двері, ви на годину залишитесь відрізаними від усього, до чого так звикли.sposoby-2-300x168 Як зібрати ідеальну команду для проходження квест-кімнати

На вході у вас заберуть смартфони, котрі допомагають орієнтуватися навіть у незнайомих місцях, й інші звичні для нас гаджети. Таким чином у вас не буде доступу до Інтеренту, де за допомогою пошукових систем ми звикли у декілька кліків отримувати необхідну інформацію.

Все це слід враховувати при формуванні команди. Головне: кожен окремий учасник команди повинен доповнювати інших, тобто мати якісь особливі якості, котрі допоможуть вам вчасно вийти із ескейп-руму.

Де набрати людей до команди?

Як показує практика, краще за все показують себе команди, які складаються із друзів чи просто людей, що тісно спілкуються. Будь-який колега, однокласник чи одногрупник, товариш чи товариш товариша — ваш потенційний союзник. Це зовсім не означає, що не слід набирати до команди “зі сторони”. Залучаючи до проходження квест кімнати незнайомців, що є доволі частою ситуацією, ви створюєте собі додаткові умови.

Але все ж, якщо ви в першу чергу націлені на результат, тобто хочете не просто повеселитися, але й перемогти, то краще набирати команду із свого кола спілкування.

Які чесноти повинна мати команда?

Можна виділити 3 основних ролі, наявність яких практично на 100% гарантує вам вихід із кімнати.

Перша — логік. Людина, яка добре працює головою і бачить закономірності стане у пригоді у квест-кімнаті, адже ніколи не знаєш, що вас чекатиме попереду.

Друга роль — уважний. Багато які головоломки не піддаються гравцям, тому що вони не беруть до уваги деталі, що здаються незначними.

Третя людина повинна бути винахідливою: вона повинна швидко міркувати навіть у стресових ситуаціях, що допоможуть вийти навіть із безвихідного положення.