Як провести вихідний

Зима – чудова пора року: снігопад, морозець, передчуття свят. Але багатьом здається, що в цей сезон дуже звужується коло можливих способів проведення дозвілля: на річку не з’їздити, пікнік не влаштувати. Частина правди в цьому є, але все не так погано, як би там не було, залишається безліч варіантів цікавого проведення часу і один з них – відвідування квест-кімнат. Це захоплюючий, недорогий колективний захід, який припаде до душі людям різних професій і способу життя.

Квест-кімната – кращіплани на вихідні

Якщо Ви вирішили зібратися з друзями або, до Вас приїжджають в гості родичі з іншого міста, варто скласти програму заходів. Це дозволить провести день максимально цікаво та корисно. Ви можете влаштувати пішу прогулянку, якщо дозволяє погода, перекусити в кафе, відвідати одну з зимових виставок, які регулярно проводяться в усіхмістах і сходити в квест-кімнату. У якому порядку розставити в сіці заходи вирішувати Вам самим.

DSC_3983-1-300x176 Як провести вихідний

Якщо Ви сумніваєтеся, чи варто вносити в список запланованих справ ескейп-рум, не забувайте про те, що серед переваг відвідування кімнат:

  • розвиваюча функція ігор – більшість з нас щодня виконує ряд однотипних обов’язків вдома і на роботі, довівши їх до автоматизма, а рішення задачок на логіку і кмітливість дасть можливість «поворушити мізками», відключити шаблонне мислення і знайти неординарні способи подолання перешкод;
  • універсальність подібного дозвілля – відвідини квест-кімнат однаково цікаво для людей різного віку і роду діяльності, неважливо, визбираєте компанію однолітків або намічається прогулянка з батьками, тітками і дядьками – всім буде однаково цікаво і весело;
  • відсутність необхідності в спеціальній підготовці – на відміну від походу на каток, катання на лижах та інших заходів, що вимагають певних навичок, відвідати рум може кожний, не переживаючи, що не впорається з поставленим перед ним завданням.

Варто сказати і про доступність пропонованого виду дозвілля з фінансової точки зору. Щоб незвично і запам’ятовується провести час, Вам не доведеться витрушували своїкишені до останньої копійки – вартість послуги цілком прийнятна для кожного.