Як придумують квести?

Багатьом цікаво, що і хто стоїть за створенням барвистих і незвичайних квестів. Насправді це ціла робота. Потрібно придумати теми, завдання, підібрати відповідний антураж. Зразкове продумування квесту проходить в кілька етапів:

image_5aa5896ee54436.36014568-300x179 Як придумують квести?

  1. Креативні хлопці з ентузіазмом, повні ідей, вирішують, що потрібно придумати квест. Якщо у них вже є проекти, то справа піде легше. Вибирається тема, яку вони ще не використали. Підбір теми квест кімнати грунтується багато в чому на побажаннях відвідувачів, від того, чи на хвилі зараз будь-яка тема, наприклад, може бути, дуже популярний якийсь серіал, вийшла нова книга і так далі. Тема повинна бути на слуху, зрозуміла, відома, але в той же час таїти в собі інтригу.
  2. Продумуються завдання. Повинен це бути лінійний або нелінійний квест, який очікується рівень складності. Види завдань і головоломок, які зв’язуються одна з одною, не повинні повторюватися. Поступово вони ускладнюються. Завдання стандартного квесту слід вирішити протягом 60 хвилин. Всі завдання продумуються таким чином, щоб інтрига не розкривалася передчасно, багато рішень неочевидні.
  3. Далі, щоб кімната відповідала заявленій темі, потрібно підібрати відповідний антураж і розставити його відповідним чином. Антураж і декор насправді грають важливу роль, вони створюють відповідну атмосферу, формують відчуття реалістичності того, що відбувається. Різні дрібні деталі створюють світ, що вмістився в двох або в трьох кімнатах. Але при цьому учасники відчувають повне занурення, здатне захопити і до кінця не відпускати.
  4. Під антураж і декор ховаються підказки, якщо це необхідно. Перевіряється функціональність механізмів, як все працює. Можлива так звана «репетиція», перевірка перед запуском квест кімнати. Це тренування допомагає з’ясувати, за який час в дійсності справляються учасники, може, потрібно додати завдання або, навпаки, прибрати, чи дійсно квест складний або він тільки здається таким, чи можна пускати дітей і так далі.

Що стосується назви, то його можна придумати як на початку, так і завершення всіх етапів. Назва обов’язково розкриває тему квесту, вона може бути досить гучною і пафосною, може бути загадковою, таємничою, захопливою, але в будь-якому випадку за кожним з таких назв ховається цікава і незвичайна квест кімната, не схожа на інші.