Як підготуватися до успішного проходження квест-кімнати?

Ще не були жодного разу в квест-кімнаті? Багато чули і ось нарешті вирішили відвідати це дивовижне місце? Так, сьогодні стрічка новин у соціальних мережах неймовірно часто оновлюється фотографіями щасливчиків, які вже встигли побувати в світі квестів та інтелектуальних головоломок, а тепер хочуть радісно поділитися своїми емоціями та, можливо, навіть похвалитися перемогою.
Квестові кімнати для дітей Харків  стали настільки популярними, що, здавалося б, сьогодні вже кожен житель України встиг побувати в тій, або в інший квест-кімнаті. Від цього вже багато хто з тих, хто ще не встиг відкрити для себе світ квестів, навіть соромиться у цьому зізнатися. А, між тим, цю проблему легко вирішити! Творче об’єднання «Ізоляція» пропонує широкий асортимент різних сюжетів квест-кімнат, відвідати які сьогодні можна в багатьох містах України і навіть за її кордоном.

Збираєтеся відвідати квест-кімнату вперше?

Чи потрібна підготовка до проходження квест-кімнати? Хіба що моральна. Квест-кімната – це замкнуте приміщення, в якому опиняється команда учасників. Їм належить за 60 хвилин успішно вирішити головоломки і всілякі завдання для того, аби крок за кроком наближатися до місця розташування ключа від вхідних дверей і, у підсумку, вийти з квест-кімнати переможцями.

think-sally-e1448859806879-800x445-300x167 Як підготуватися до успішного проходження квест-кімнати?
Вам не доведеться нічого тягати або переносити важкі речі, що могло б зажадати від Вас прояви якихось фізичних можливостей або надрозвиненої сили. Всі завдання орієнтовані на логіку, уважність, кмітливість і спостережливість. Вам не потрібно володіти якимись особливими навичками або спеціальними знаннями. Досить просто розкрити той потенціал, який в кожного з нас заклала природа.
Не забувайте про організаційні моменти – заздалегідь забронюйте кімнату. Це необов’язково, але стане гарантією того, що коли Ви з друзями прийдете, уподобаний жанр кімнати буде вільним. Особливо це актуально у вечірній час сеансів або у вихідні, коли наплив людей є найбільш чисельним.
МОРАЛЬНА ПІДГОТОВКА по етапах:

  • будьте готові 60 хвилин знаходиться в замкнутому приміщенні;
  • всі особисті речі, телефони, фотоапарати, планшети і навіть нешкідливі ліхтарики – все забирається у спеціальну камеру схову ще до того, як Ви підете до квест-кімнати;
  • необхідно діяти швидко, але не метушливо, поетапно, просуваючись вперед крок за кроком;
  • варто вімкнути уважність на максимум;
  • не забувайте стежити за часом;
  • спілкуйтеся з колективом: беріть з собою в квест-кімнату тих, з ким Вам комфортно спілкуватися. Постійно радьтеся, обговорюйте план дій, думайте над вирішенням завдань;
  • не забувайте про те, що будь-який квест – це, перш за все, розвага. Насолоджуйтесь! Заряджайтеся позитивом! Беріть від життя краще!