Як організувати ігрову квест-кімнату сьогодні?

Чи варто знову говорити про те, якими популярними останнім часом стають квест-руми на «поле бою» інтелектуальних і живих, чи не віртуальних, розваг. Тим, хто відвідує такі кімнати для розваги і приємного проведення часу, не часто в голову приходять думки про приватних і загальних нюансах організації подібних заходів.

Тим часом, створення квест-кімнати – це окрема наука, в якій організаторам доводиться вирішувати ряд ключових питань для створення успішного і популярного проекту. Про найбільш важливих нюансах організації подібних квест-румів ми поговоримо сьогодні.

Тематика квестів

Це одне з нагальних питань. Перш ніж створити квеструм-проект, важливо хоча б в загалi мати уявлення про те, чим він, власне кажучи, буде наповнений. Частіш за все оригінальних ідей у організаторів таких амбітних проектів не виявляється, і вони беруть на озброєння вже наявні приклади квестових забав з готовими загадками і секретами. І коли вироблена більш чи менш зрозуміла самому творцеві ідейна концепція майбутнього квест-руму, він може переходити до вирішення таких питань, які носять вже більш технічний, «матеріальний» характер.g-ufiL8E4ws-300x200 Як організувати ігрову квест-кімнату сьогодні?

Оформлення відповідних документів і пошук приміщення в оренду

Будь-який сучасний підприємець стикається з необхідністю оформлення всіх необхідних документів. В першу чергу мова йде про відкриття тієї чи іншої форми підприємництва: ПП, ФОП або иньши. Цей нюанс дуже важливий, оскільки без його рішення про жодні подальші дії не може йти мови.

Після того, як у організатора підготовлена, зібрана і підписана вся необхідна документація, він, як правило, вдається до пошуку приміщення/приміщень для знімання в довгострокову оренду, або придбання, в залежності від власного стартового капіталу.

При пошуку приміщення важливо враховувати наступні ключові нюанси і параметри підшукує в оренду майданчика:

  • кількість кімнат, які плануються до відкриття за одніею фізичною адресою;
  • вигідне місце розташування в цільовому населеному пункті;
  • технічні аспекти обраного приміщення.

Як правило, для того щоб бізнес не тільки покривав поточні витрати на зарплату робочого персоналу, оренду тощо, а й приносив дивіденди, потрібно орієнтуватися на приміщення, в якому буде не менше двох квест-кімнат. Середній розмір кімнати не повинен бути менше 15 квадратних метрів. А з огляду на питання економії, краще не орендувати приміщення з кімнатами більше 60 квадратів.