Як одягнутися в квест-кімнату

Відвідування квест-кімнати – цікавий, незвичайний захід, що містить, як рішення інтелектуальних завдань, так і участь в активних змаганнях. Для вдалого походу знадобиться кілька тямущих і веселих друзів, гарний настрій, а також зручний одяг і взуття. Однак, крім комфорту, кожного з нас хвилює зовнішній вигляд, і це значить, що наряд повинен бути ще і стильним, адже про який приємно проведений час може йти мова, якщо на Вас одягнутий мішок і бабусині калоші.

Як підібрати наряд для відвідування квест-кімнати

Зручність одягу передбачає, що людина не буде обмежена у рухах і зможе з легкістю здійснювати різні нахили, повороти або навіть присідання. Основними критеріями при виборі костюма для відвідування квест-кімнати будуть його крій і матеріал. Для початку варто відмовитися від занадто коротких і довгих елементів гардероба, адже ні ті, ні інші не дадуть зробити жодного сміливого, різкого руху. Не варто одягати занадто обтягуючий одяг, він також може створювати дискомфорт, але й балахони, в яких можна заплутатися, не годяться.normal-1c5j-300x200 Як одягнутися в квест-кімнату

Дівчатам варто віддати перевагу сукням простого крою, вільним блузам, гольфам. Можна надіти лосини або не дуже короткі шорти. Універсальним рішенням, як для представниць прекрасної половини людства, так і для хлопців, стануть джинси. Завдяки своїй практичності і еластичності вони відмінно підійдуть для будь-якого заходу, в тому числі, і для відвідування квест-кімнати. Чоловіки можуть надіти сорочки та светри простого крою, не варто одягатися надто офіційно, в цей день можна відмовитися від краваток і запонок.

Особливі вимоги пред’являються до матеріалу костюма на квест, він повинен бути:

  • бажано переважно натуральним;
  • не викликає шкірних реакцій;
  • простим в догляді.

Добре, якщо вибране плаття не буде сильно м’ятися і в разі забруднення легко відчистити, все-таки квест – активна гра і найкраще передбачити всі можливі курйози. Що стосується колірного рішення, тут ніяких обмежень немає і бути не може, все повністю залежить від особистих переваг і настрою гравця.

Взуття варто вибрати легке і закрите, адже виконуючи завдання на швидкість, хтось може ненавмисно наступити на ногу соратнику. Дівчатам слід відмовитися на час походу в квест-кімнату від високих каблуків і танкетки.