Як назвати свою команду під час проходження квесту?

Звичайно, це зовсім необов’язково – придумувати назву для бригади учасників, але іноді при заповненні заявки або коли залишають відгуки, гравці придумують, як назвати свою команду. Багато в чому все залежить від теми:

5c24cd38ca9df345376818-300x200 Як назвати свою команду під час проходження квесту?

  1. Якщо Ви відвідали квест по Гаррі Поттеру, можна назватися найменуванням одного з факультетів: «Збірна Грифіндора» або «Слізерін». Відмінне рішення – «Фантастичні тварини». Є ще варіант назватися однієї зі шкіл: «Дурмстранг» або «Шармбатон».
  2. Якщо Ви вирішили відвідати квест «Пірати Карибського моря», команду можна назвати «Чорна перлина» або «Грабіжники морів». Звичайно, куди ж без «Веселого Роджера» або «Скрині мерця»?
  3. Злетіла на гребінь популярності кімната «Таємниця престолів», вона теж не відстає в плані різноманітності назв для команди. «Великі мейстери», «Матір драконів», «Рятівники Вестеросу». Взагалі можна виявити оригінальність і назватися «Білими ходоками». Рятуватимете Вестерос від самих себе.
  4. Квест «Аліса в країні чудес» – дивний, як і твір, за мотивами якого він створений. Не відмовляйте собі в задоволенні побути трохи божевільними. «Білі кролики», «Чеширські коти», «Березневий заєць», команда «Божевільний Капелюшник» та інші назви з посиланням до оригінального роману.
  5. Детективний квест «Шерлок» теж може порадувати цікавими назвами команд. «Допит у Шерлока», «Таємниці Моріарті», «Вибратися за 60 хвилин».
  6. Номер «1408» теж чекає своїх героїв. Ви можете, не мудруючи лукаво, назвати свою команду на честь номера або на честь Стівена Кінга. «Постояльці «Дельфіну»» або «Послідовники Майка Енсліна» – вирішувати Вам і Вашій команді.
  7. Потрапили в «Психіатричну №16»? Тут Вас взагалі нічого не обмежує. «Божевільні гравці», «Божевільні веселуни», «Повелителі ілюзій».
  8. Відвідувачі квесту «Машінаріум» можуть назватися «Борцями з механізмами».

Варіантів насправді безліч. Ви можете просто назватися «Рятувальниками» або «Шукачами пригод», і це підійде майже до будь-якого квесту. Потім зробіть загальну фотографію на пам’ять і залиште пост, що інтригує, в соціальних мережах про те, як команда з цікавим і незвичним ім’ям подолала всі перешкоди і вийшла переможцем. У таких випадках ще зазвичай додають, скільки хвилин знадобилося для пошуку виходу. І тут дуже стане в нагоді помітна і яскрава назва для команди.