Як написати відгук про квест кімнаті без спойлерів?

Багатьом учасникам квест кімнат так хочеться поділитися враженнями, що вони починають писати відгуки безпосередньо на сайті. Це, взагалі-то, чудово: організаторам важлива думка гравців, але вони починають розписувати, де були проблеми, розповідати рішення, тобто вести себе так само, як ті, хто вже подивилися фільм, і замість того, щоб зробити загадкове обличчя, пояснюють усі таємниці і сенс кіно.

bskPe6rd-300x200 Як написати відгук про квест кімнаті без спойлерів?

Спойлери ніхто не любить, це некрасиво – розповідати, про що фільм, і відповідно, які головоломки і загадки були в квест кімнаті. Як же все-таки поділитися враженнями, щоб залишився флер недомовленості, і ті, хто ще не відвідав цю квест кімнату, зацікавилися і вирішили піти розгадувати таємниці?

  1. Не потрібно описувати суть головоломки, яка Вам запам’яталася. Напишіть, що була одна загадка, що дуже сильно вплинула на подальші дії, була складна, але цікава, яка змогла заінтригувати. Підкресліть, що до сих пір перебуваєте під враженням від неї.
  2. Знову ж якщо хочете сказати про інтер’єр і декор, не говоріть, де що стоїть. Відзначте, що будь-яка деталь знаходиться на своєму місці.
  3. Можна обмовитися про те, що квест лінійний або складний. Зазвичай ця інформація вказана на сайті в описі кожної кімнати.
  4. Поділіться своїми емоціями. Можливо, Вам було весело, страшно, а, може, весело і страшно одночасно. Емоції – це не спойлер, а, скоріше, маркер того, що дана квест кімната гідна відвідування. Відгуки на кшталт «Круто! Хочу ще!» означають, що даний рум однозначно варто відвідати.
  5. Відгуки «Хотів сходити з дівчиною, але побачив опис, потім поспілкувався з адміністраторами і вирішив сходити з другом» означають, що квест рум насправді страшнуватий, і людям з нервовим виснаженням або фобіями не рекомендується його відвідувати. І знову ж таки ніяких спойлерів. Ви нічого не розповіли, тільки попередили, а, можливо, певною мірою підігріли інтригу, і комусь напевно захочеться цей рум відвідати.
  6. Відгук-порада «Пройти краще за 5 хвилин до закінчення» означає, що, швидше за все, коли Ви знайдете вихід, будете далеко від дверей, і знадобиться час, щоб відкрити їх. Це майже спойлер, але можна скористатися такою порадою, оскільки буде прикро, якщо в останній момент часу не вистачить.

Вдалих Вам рішень і позитивних вражень від проходження квест кімнат.