Як можна в Єкатеринбурзі заробити на створенні квест кімнати

Єкатеринбург за 300 років свого існування досяг істотного розвитку, і став одним з великих центрів економіки Росії. За чисельністю населення він знаходиться на четвертому місці в країні.

20-300x199 Як можна в Єкатеринбурзі заробити на створенні квест кімнатиЄкатеринбург також є перспективним місцем для відкриття свого бізнесу. Одними з найбільш розвинутих сфер економіки є обробна промисловість, машинобудування, нерухомість, будівництво, культура, в тому числі сфера розваги. Що стосується оригінальних розваг в Єкатеринбурзі, то послуг, що надаються в даній сфері, не дуже багато. Тому є всі шанси відкрити малий бізнес, який буде пов’язаний, наприклад, з квест кімнатами. Це місто є привабливим місцем для того, щоб здивувати громадськість нестандартним дозвіллям. Серед оригінальних розваг тут можна виділити такі, як кінотеатри, парки атракціонів, дзеркальні лабіринти, дитяче дозвілля, торгово-розважальні центри, квести в реальності і т. д.

Відносно, квест проектів, то вдало себе зарекомендувала ескейп рум «Клаустрофобія». І тому багато підприємців вирішили підхопити цю хвилю бізнесу і почати організовувати власні квест кімнати.

Питання вартості квест кімнати

За проведеними оцінками, щоб відкрити одну квест кімнату знадобитися від 10 тис. доларів. Тому найкраще відкривати відразу 2 локації в одному місці. Мінімальна площа, яка знадобитися для одного квесту складе 50 кв. м.

Потрібно враховувати, що більшу частину суми доведеться віддати за меблі, обладнання, костюми, тобто наповнення кімнати. Не варто забувати і про оплату співробітникам. Вартість оренди приміщення буде також залежати від обраного району.

Що потрібно зробити для ефективної реклами

• Наведення точних фактів;
• Актуальність даної пропозиції;
• Обов’язково вказати вартість послуги в рекламі (клієнти звертають особливу увагу на конкретику);
• Треба зацікавити відвідувача, залишити загадку, не розкривати відразу всі карти;
• Ні в якому разі не потрібно економити на дизайні реклами;
• Популяризувати потрібно не компанію, а сам сценарій квест кімнати;
• Також ефективним способом є обмеження (закінчення дії знижки і кількості подарунків).

Якщо брати до уваги проведений огляд по онлайн бронюванню, то з упевненістю можна сказати, що ескейп руми є досить-таки прибутковим бізнесом. В даний час цей вид розваги займає перше місце не тільки в містах Росії, але і в інших розвинених країнах світу. Головною ознакою цього бізнесу є можливість одночасно реалізувати безліч захоплюючих сюжетів, що в результаті сприяє залученню постійних клієнтів. Як прогнозують експерти, популярність на послуги в даній сфері бізнесу буде тільки рости. Важливо, не економити на рекламі, облаштуванні кімнати, зарплаті співробітникам, придумати інтригуючий сценарій, і в такому випадку ви отримаєте велику популярність своєї квест кімнати в місті Єкатеринбург.