Як квест кімнати набирають популярності?

Є квест кімнати, які відвідують часто, а є ті, куди заходять тільки любителі. З чим це може бути пов’язано? Зазвичай не з антуражем або завданням, а, перш за все, з темою.

dream_quest_pila_photo1-300x202 Як квест кімнати набирають популярності?

Багато квест кімнат створюються на хвилі популярності певної теми, особливо якщо мова йде про літературний канон або фільм. Втім, це стосується і хоррорів: тут великий простір тем, які ніколи не втратять актуальності. Завжди знайдеться той, кому захочеться полоскотати нерви, отримати заряд адреналіну.

Ось основні причини популярності певних квест кімнат

  1. Вийшла нова серія/новий сезон. Випущена книга. Швидше за все, підніметься хвиля популярності, як це відбувається, наприклад, з виходом восьмого сезону «Гри Престолів». Разом з появою нових серій зросла популярність квесту «Таємниця престолів», де можна зануритися в реалії Вестероса і врятувати світ від Білих ходоків. Та ж історія була з Гаррі Поттером, коли не так давно в різних кінотеатрах йшли «Фантастичні звірі».
  2. Свята. Тут питання навіть не в темі, а в сезоні, в часі. Період свят означає, що кількість людей, які відвідують квест кімнати, збільшиться.
  3. Незвичайність. Є кімнати, не схожі на інші. Наприклад, той же «Лабіринт». Він являє собою локацію в 800 квадратних метрів, де доведеться пересуватися в повній темряві, взявши з собою тільки кишенькові ліхтарики. Як досвідчених гравців, так і новачків в локації чекають загадкові «Тіні Лабіринту», світлові та шумові ефекти і багато іншого, чого немає в звичній квест кімнаті. Звичайно що, в популярності такому руму не відмовиш: постійні гравці, новачки, досвідчені і недосвідчені, любителі спілкування, враження, адреналіну – кожен знайде для себе щось дивовижне.
  4. Назва. Так, назва кімнати теж може вплинути на її популярність. Розробники намагаються придумувати назви, які можуть зацікавити, для кожної кімнати. Але гравцям і потенційним учасникам одна назва може здатися цікавішою за іншу, і в цьому немає нічого дивного. Зазвичай відразу зрозуміло, на яку тему буде квест, але іноді варто уточнити, що ховається за найменуванням «Склеп» або «Іспит».

Наостанок скажемо: не варто гнатися за популярними квест кімнатами, вирушайте туди, куди хочеться, і де Ви думаєте, що переживете справжню пригоду.