Квест кімнати в Ізмаїлі

Квест-кімната «Ізоляція» – це незабутній атракціон пригод і загадок. Проект призначений для всіх бажаючих, які хочуть отримати масу емоцій і незабутніх вражень.

Якщо Вам не вистачає в житті адреналіну, то «Ізоляція» є тим центром подій, де все розгортається раптово, і невідомо, що чекає гравця після тієї чи іншої дії.

Завдяки нашому квест-проекту Ви поринете в атмосферу клондайку, який створено за мотивами різних за сюжетом фільмів та ігор (пригоди, фантастика, жахи, трилери).

Також Ви зможете приміряти образ улюбленого персонажа. Для цього ми надамо потрібні костюми, пов’язані з тематикою квесту. А яскраво оформлена локація дозволить Вам на 1 годину забути про реальний світ, і з головою поринути у світ квесту.

tSEBY-xjTA Квест кімнати в Ізмаїлі

У чому полягає реаліті квест?

Мета проходження квест-гри – це знайти вихід, адже Ви опинитеся замкнутими в одній з наших кімнат. Завдяки нашому реаліті-проекту Ви поринете в таємний світ, де тільки уважність, логіка і ерудиція допоможуть подолати всі ментальні перешкоди, і розгадати головоломки для пошуку чергового ключа.

Учасники гри будуть замкнені в приміщенні, з якого повинні вибратися за 1 годину, але чим раніше вони це зроблять, тим краще, адже можна поставити рекорд, і отримати приємний бонус від нашої компанії. Гравці повинні за цей час встигнути зібрати всі підказки, розгадати загадки і головоломки, розшукати всі тайники і шифри, і потім зібрати все в єдиний ланцюжок, що допоможе їм відкрити вихід з квест-кімнати.

Під час проходження на шляху Вам зустрінуться такі предмети, що вже давно пішли в минуле, або ж навпаки знайдете нові пристрої, якими потрібно навчитися користуватися.

У будь-який момент учасники квесту можуть розраховувати на підказку, якщо рішення задачі Вам не під силу. Для успішного проходження гри не потрібно спеціальних знань і умінь. У ній можуть брати участь люди різних вікових категорій, в тому числі і діти. Квест кімната повністю безпечна і не несе ніякого ризику для життя або здоров’я.

Види квест ігор в Ізмаїлі від «Ізоляції»

Як вже говорилося, «Ізоляція» – це проект, для тих, хто давно мріяв побувати в образі головного героя пригодницького фільму, з елементами трилера і жахів. Тому Вашій увазі представлені квестовиє гри від проекту «Ізоляція» в Ізмаїлі: «Божевільна лабораторія» і «СІЗО».

У локації «Божевільна лабораторія» вам доведеться розкрити таємниці божевільного доктора і вибратися з локації за 60 хвилин, поки він не перетворив Вас в своїх чергових піддослідних.

Квест гра в реальності «СІЗО» перенесе Вас в строгі і жорсткі умови в’язниці. Ви опинитеся ув’язненими в 4 стінах разом з моторошним сусідом по камері, і щоб вижити і вийти на свободу, Вам потрібно буде подолати цілий ряд випробувань всього за 1 годину.

Потрапляючи в квест кімнату, Ви дізнаєтеся себе і своїх партнерів по квесту з нових сторін, які могли і не проявлятися в реальному житті. Реаліті квест вчить мислити нестандартно, змушує Ваш мозок працювати в повну силу. Вам знадобиться вся ваша кмітливість, уміння працювати в команді, а іноді і сміливість, щоб виконати всі завдання і вибратися з квест кімнати переможцями.

Квест-гра дозволить Вам чудово провести вільний час з користю для розуму зі своєю сім’єю, друзями і колегами по роботі, а також отримати яскраві і неповторні емоції, які урізноманітнять Ваші будні. Також ви можете зробити оригінальний подарунок, замовивши у нас подарунковий сертифікат на гру.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *