Отримайте фантастичні відчуття – відвідайте квест в реальності

Квести в реальності почали масово поширюватися по всьому світу ще кілька років тому. Якщо ви хочете отримати гострі відчуття і нові емоції, то така розвага точно вам підійде. Все, що потрібно зробити, так це зібрати компанію друзів чи свою сім’ю, і відвідати одну з квест кімнат. Гра захоплює відразу, як тільки ви потрапляє в закрите приміщення, в якому вас чекає безліч загадок і таємниць. Просто потрібно їх розгадати, виконати всі завдання, і все – вихід відкритий. Є одне але – у вас на проходження квесту всього лише 60 хвилин, і час вже пішов.

1_5255159d0ab865255159d0abc5 Отримайте фантастичні відчуття – відвідайте квест в реальності

Квест в реальності – це наче комп’ютерна гра, тільки замість персонажів – ви і ваша сім’я або друзі. Чому варто відвідати квест кімнату? Тому що ви відразу поринете з головою в таємничий світ пригод, а все цікаве і нове завжди вабить. Звичайні походи в кіно або відвідування кафе, вже давно стали чимось буденним, а ось квест в реальності – це щось загадкове і захоплююче. Ви повністю поринете в захоплюючу атмосферу, спробуєте знайти схованки і розгадати їх. Це гра підійде для тих, хто обожнює вирішувати інтелектуальні завдання, і долати перешкоди за допомогою логіки, кмітливості і спостережливості.

Перше відвідування квест кімнати – це хвилююча і захоплююча подія. Тому ніхто не знає, що його чекає за зачиненими дверима. А все загадкове, як відомо, приваблює.

Всі знають, що будь-якій команді не обійтися без капітана. Ця роль зобов’язує його ретельно оглянути всю кімнату, спробувати виявити схованки і загадки. Його команда повинна розгадувати всі головоломки і шифри, розкривати різні сейфи, застосовувати підручні засоби, адже деякі предмети, не просто так розташовані в приміщенні. Вам потрібно стати на 1 годину Шерлоком Холмсом, який не відступає від своєї мети, і детально вивчає кожен міліметр кімнати в пошуку підказок або, навпаки, пасток. У процесі гри будуть зустрічатися і різні випробування, які точно неможливо пройти поодинці, знадобитися командна згуртованість та підтримка.

Також будьте особливо уважними, запам’ятовуйте будь-яку деталь.

Яких правил потрібно дотримуватися, перебуваючи в квест кімнаті?

У першу чергу, заборонено користуватися сучасними гаджетами і Інтернетом, бо розгадувати загадки і вирішувати завдання треба буде тільки за допомогою власної ерудиції, кмітливості і спостережливості. Потрібно себе налаштувати на те, що від такої гри в реальності потрібно отримувати лише задоволення. Ви проведете весело своє дозвілля з друзями або родиною. А дитячі дні народження у Харкові пройдуть ще яскравіше в наших квест-кімнатах.  Участь у грі дозволить відчути себе маленькою дитиною, яка перебуває у вічних пошуках чогось незвіданого.

Квест гра в реальності чимось схожа на «Форт Боярд», де потрібно виконати масу завдань і різних випробувань, перш ніж виграти золото.

Квест кімнати для дітей у Харкові, Києві, Полтаві – з кожним днем отримують все більшу популярність. У кімнаті ви зіткнетеся з чимось загадковим і незбагненним, тому варто здолати її, і вийти звідти переможцем.

Ігри в реальності – це захоплююча розвага під час власного дозвілля, де ви зможете оцінити свої можливості і побачити з нового боку своїх друзів. Якщо ви один раз поринете у вир квесту, то потім ви захочете відчути знову ці неповторні відчуття.