Шукаєте реального інвестора для квестів?

Для будь-якого бізнесмена відкриття власної справи – момент завжди хвилюючий і надзвичайно важливий, особливо коли немає фінансової стабільності. У такій ситуації на допомогу можна покликати і інших людей – інвесторів і бізнесменів, які бажають заробити на вкладеннях власного капіталу за рахунок пасивного заробітку. У першу чергу їх цікавить прибуток, а потім вони вже готові розглянути решту.

mdsKwWiVCs0-300x213 Шукаєте реального інвестора для квестів?

Як знайти інвестора?

Сьогодні існує кілька способів, спрямованих на пошуки інвесторів. Серед них:

• Інтернет-портали;
• Конкурси;
• Місцеві громади, звернення до впливової і відомої особистості, фінансування від адміністрації, підтримка молодими підприємцями;
• Тендери;
• Друзі, родичі;
• Партнер в бізнесі;
• Кредит у банку;
• Краудфандінг або краундінвестування.

Так чи інакше, всі вони здатні виявитися дійсно ефективними.

У пошуку фінансування для квестів, не варто думати про дрібниці. Перше, що важливо зробити, це використовувати все, що тільки можна для відкриття бізнесу, наприклад, поспілкуватися з місцевими впливовими особистостями. Адже, подумайте самі, як вони зможуть дізнатися про Вашу чудову ідею – відкриття квестових кімнат? Тільки, якщо Ви їм самі зателефонуєте або ж зустрінетеся особисто.

Родичі та друзі – їх кандидатури розглядають в першу чергу. Не обов’язково позичати гроші, варто запропонувати хороший відсоток повернення або ж пайову долю
Кредит у банку – страшно, незрозуміло і існує величезна вірогідність просто потрапити на гроші. Крім того, кредит дадуть лише тим, у кого є нерухомість, антикваріат або інше майно, яке можна закласти.

Пошук інвесторів для квестів в Інтернеті вимагає обережності, щоб не потрапити на шахраїв. В цілому, зараз популярні бізнес-ангели, які стають з кожним днем все більш різноманітними. Свою назву отримали від «Аngellist» – інтернет-порталу, що відрізняється від багатьох інших собі подібних саме метою створення. Спершу зібралися спонсори з різних країн, що рідко пропускали на сайт стартаперів та спільно вирішували, чи варто давати їм гроші. Тепер розширення функцій сайту дозволить багатьом спробувати власну удачу і відшукати свого бізнес-ангела.

Як вигідно представити ідею квестових кімнат?

Спілкуючись з потенційним партнером, необхідно надавати тільки факти і реальні аргументи. Наприклад, Ви можете сказати, що квести і квестові кімнати – нова розвага, якому немає аналогів у Вашому місті. Сценарій кожного квесту – захоплюючий і здатний максимально поглинути всіх у бурю подій. Плюсом відкриття квестів є необхідність невеликого обсягу інвестицій, якщо порівнювати з іншими видами бізнесу.