Квест-кімнати в Ірпені

Квест-кімнати проекту «Ізоляція» в Ірпені – це цікавий, незвичайний вид розваг, який припаде до смаку кожному. Переваги даного способу проведення часу полягають в його оригінальності, універсальності, доступності і невисокій вартості. Це відмінний варіант для проведення вихідного дня в компанії друзів або сім’ї, а також для організації будь-якої особливої події: дня народження, корпоративного заходу, зустрічі випускників тощо.

Особливості квест-кімнат

Суть гри полягає в тому, що учасники опиняються в приміщенні, вийти з якого їм вдасться, тільки впоравшись із завданнями, запропонованими організаторами. Ніяких спеціальних знань і навичок для проходження квесту не потрібно. Все, що Вам треба, зібрати команду з 2-5 чоловік, запастися хорошим настроєм і вирушити назустріч незабутнім пригодам. Кмітливість, логіка і уважність допоможуть Вам досягти мети і знайти вихід з кімнати, а ось всі гаджети та інші сторонні предмети за правилами гри необхідно залишити за межами руму.

На проходження квесту команді відводиться 60 хвилин. При бажанні, якщо Ви зайшли в глухий кут, завжди можна звернутися за допомогою до оператора, який дасть Вам заздалегідь підготовлені підказки. Проект «Ізоляція» пропонує велику кількість ескейп-румів, які відрізняються рівнями складності і тематикою. Чого тут тільки немає:

  • детективні історії;
  • жахи;
  • казкові сюжети та ін.

Кожна компанія зможе знайти кімнату, яка припаде до смаку всім її учасникам. До того ж, організатори регулярно оновлюють асортимент румів, що робить їх відвідування цікавим не тільки для новачків, а й для постійних клієнтів. При створенні квест-кімнат враховується маса моментів, що забезпечує їх високу якість. Серед основних переваг ескейп-румів «Ізоляції»:

  • гідний рівень підготовки: реалістичні декорації, грамотно підібраний світловий та звуковий супровід;
  • ретельно продумані сценарії: завдання, підказки, місце розташування схованок – все розроблялося професіоналами з урахуванням багаторічного досвіду створення кращих в країні квест-кімнат;
  • універсальність – цей вид дозвілля не залишить байдужих серед людей різного віку та професії.

Квест-кімната в Ірпені стане відмінним місцем для проведення вихідного дня в компанії сім’ї або друзів. Також відвідування руму можна приурочити до якої-небудь події: святкування дня народження, організації корпоративного заходу, зустрічі випускників тощо. Варто звернути увагу на наявність дитячих квест-кімнат. Захоплююча гра, що має розвиваючий характер, напевно сподобається Вашій дитині та її друзям.

Дзвоніть друзям, бронюйте час гри і занурюйтесь в чарівний світ альтернативної реальності, зустріч з яким подарує Вам масу позитивних емоцій і незабутніх вражень.