Цікаві квест кімнати в Черкасах

Квест кімнати в Черкасах чекають потенційних учасників. Зараз постійно з’являються нові квест руми і вдосконалюються вже існуючі. Куди ж можуть сходити і досвідчені гравці, і новачки?

caption-300x225 Цікаві квест кімнати в Черкасах

  1. «Номер в готелі 1408». Як можна зрозуміти з назви, цей квест створений за мотивами оповідання Стівена Кінга і однойменного фільму. Саме тут відбулося безліч самогубств, саме звідси ще ніхто не вийшов живим. Квест вражає тим, що пошук виходу з квест кімнати – це пошук виходу з номера, що розбурхує нерви, таємничого і страхітливого. Буде дійсно дуже страшно не встигнути, так що Ви вже постарайтеся.
  2. «Покинута лабораторія». Ще один моторошний квест, який відсилає в нас лабораторію вчених, що проводили експерименти над людьми. Цю лабораторію давно використовували військові для своїх цілей, а тепер вона залишена. Чи вийде розгадати її таємниці?
  3. «Аліса в країні пригод». Цей квест створений за мотивами знаменитого загадкового твору Льюїса Керролла. Заглянути в кролячу нору, побувати в Задзеркаллі і осягнути незвичайну логіку і закони цього дивного місця тепер може кожен. Чи зможете Ви розгадати всі секрети і вчасно вийти з кімнати? Кролик дуже хитрий, важливо правильно його зрозуміти і знайти всі підказки.
  4. «Психіатрична №6». Тут доведеться розгадати таємницю відомого бізнесмена і зрозуміти, як він потрапив в кімнату з м’якими стінами. Де правда, а де ілюзія – належить розгадати команді сміливців. Скільки часу знадобиться для цього? Які зусилля потрібно буде докласти?
  5. Нова кімната «Гра розуму». Учасникам, які взяли на себе роль криміналістів, доведеться побувати в голові у злочинця, вивчити особливості його психіки. Як завжди, є всього 60 хвилин на те, щоб впоратися із завданням, після цього існує ризик залишитися в голові злочинця назавжди.

Щоб точно потрапити в ту кімнату, в яку Ви дуже хочете, варто завчасно забронювати її на потрібний час. Вартість в будні дні менше, ніж в святкові і вихідні. Не варто довго роздумувати, зберіть свою команду супергероїв і проходьте вподобану квест кімнату. Переживіть справжню пригоду, яка запам’ятається надовго. Після проходження можна зробити спільну фотографію, яка буде нагадувати про пережите спільне занурення в паралельний всесвіт. Зробіть собі подарунок, забронюйте квест рум на зручний час.