Цікаві і незвичні квест-кімнати для людей будь-якого віку

Не варто думати, що відвідування квест-кімнат – хороший спосіб проведення часу тільки для молоді. Насправді сходити в ескейп-рум можна не тільки з друзями, а й з батьками або більш дорослими колегами. Уявіть, які яскраві враження отримають люди, які ніколи не грали в комп’ютерні ігри, а зіткнулися з паралельної реальністю, створеною розробниками «Ізоляції», наживо.

Квест з батьками – відміннаідея

Якщо у Вас намічається сімейне свято і Ви хочете провести його в широкому колі родичів, розгляньте такий варіант, як спільний похід в квест-кімнату. Руми, пропоновані «Ізоляцією», відкриті у всіх великих містах нашої країни і за її межами. Ви маєте можливість вибрати один з безлічі варіантів:

qvest-komnata-300x200 Цікаві і незвичні квест-кімнати для людей будь-якого віку

  • «Пірати Карибського моря»;
  • «У всітяжкі»;
  • «Лабораторія божевільного»;
  • «Психіатрична № 16»;
  • «Тюремна камера» і багатьох інших.

У цього виду дозвілля є безліч переваг. По-перше, квест-кімната – це неймовірно цікаво: захоплюючі сюжети, яскраві декорації, відмінний музичний та світловий супровід, загадки на кмітливість і логіку – все це Ви знайдете в ескейп-рум, зібравши компанію з 2-5 чоловік і заплативши невелику суму грошей. По-друге, для відвідування квесту не потрібно ніякої особливої підготовки. Якщо Ваші родичі почнуть опиратися і стверджувати, що не впораються з завданням, переконайт еїх в зворотньому. Гарний настрій, уважність і «живі мізки» – ось все, що потрібно для участі в грі. Єдине, що можна порадити – підібрати зручний одяг і взуття, щоб нічого не сковувало Ваших рухів під час відвідування руму.

Якщо вся Ваша сім’я вже погодилася на цей захід, і Ви визначилися з датою і часом, варто забронювати гру. Через велику популярність майже всі сеанси розписані заздалегідь, тому потрапити без попереднього запису практично неможливо.

Варто відзначити такий позитивний момент, як невисока вартість послуги. Похід в квест-кімнату – один з найбільш бюджетних способів провести час великою компанією. Якщо сімейну зустріч організовуєте і повністю оплачуєте Ви, Вас порадуєця новина.