Де знайти кращі реаліті квести

Сьогодні з шаленою швидкістю набирає популярність такий вид відпочинку, як квест в реальності. Багато людей вважають таку розвагу кращою для того, щоб відволіктися від сірих буднів, і отримати море задоволення і вражень.


Напевно, кожна людина обожнює різні таємниці, загадки, трилери, розслідування. При прочитанні книги або перегляді фільму з таким сюжетом, ми подумки зливаємося з персонажами оповідання, співпереживаємо їм так, ніби самі проходимо всі випробування замість них. Тому квестові ігри за типом «Виберися з кімнати» якраз таки дозволяють нам в реальності відчути себе героями детективного сюжету, і за 60 хвилин розгадати хитрі загадки, головоломки і ребуси, які розкидані по кімнаті, а також найголовніше – знайти ключ і вийти з приміщення переможцем.
Компанії, які займаються організацією подібних квестів в реальності, знаходяться майже в усіх містах України. Ви зможете насолодитися десятками топових квестових ігор від найдосвідченіших фахівців, які зібрали кращі сценарії ескейп румів з усього світу в одному просторі.
Потрібно відразу відзначити, що професійно створені квест кімнати відрізняються підвищеною складністю. І здобути перемогу над вперше побаченою кімнатою можуть в кращому випадку 10% людей.

s6ccqx-7gW0-300x225 Де знайти кращі реаліті квести
Де знайти найцікавіші і захоплюючі сценарії? У далекому 2007 році за гострими відчуттями і яскравими емоціями потрібно було б летіти до Японії, оскільки саме вона вважається колискою квестових ігор. Поступово якісні сценарії стали поширюватися по всьому світу, але досвідчені гравці порекомендують відвідати ескейп руми саме в Будапешті і Пекіні. Там ви зможете пройти більше ста різних квестів в реальності без трати часу на дорогу від одного розважального центру до іншого.
Ви зможете спробувати на собі найрізноманітніші ролі: розгадати секрет ув’язненого; побувати в шкурі археолога; докопатися до головної таємниці лабораторії божевільного доктора; дізнатися загадку, звичайного на перший погляд цирку і багато іншого.
Круто, чи не так? І це тільки ті проекти, які доступні зараз. В анонсах постійно з’являються все нові і нові сюжети, реалізація яких відбудеться найближчим часом. В Україні великою популярністю серед поціновувачів екстриму і яскравих вражень, користується квест проект «Ізоляція». Його франшизи відкриті в багатьох містах України. Тому, якщо бажаєте стати справжнім мисливцем за пригодами, то ласкаво просимо в квести в реальності.