Фотосесія в квест кімнаті

Квест кімнати в даний час популярні не тільки як розвага для великої компанії, але і як цікава локація для проведення фотосесії. Зрозуміло, можна комбінувати це можливості, тобто проходити квест, паралельно роблячи селфі, якщо встигнете, або зробити загальну фотографію команди після проходження.

Однак можна спробувати домовитися з організаторами і замовити фотосесію в локації певної квест кімнати. Якщо звичайні студії Вам набридли, і хочеться чогось незвичайного і екстремального, створити цікавий образ, то можна в якості антуражу задіяти антураж квест кімнати.

Фотографії в квест румі

Наприклад, Ви вирішили зробити фотосесію в стилі Гаррі Поттера. Де відшукати потрібний антураж і локацію, яка була б схожа на Гоґвортс? Це можна зробити в квест кімнаті відповідної спрямованості.XUPWoBhhJ4A-150x150 Фотосесія в квест кімнаті

Вся справа в тому, що в квест кімнаті антураж грає важливу роль: він створює потрібну атмосферу, завдяки чому виникає відчуття повного занурення в світ, з його допомогою можна заховати розгадки, ключі та інші деталі, які допомагають пройти квест. Якщо говорити про фотосесії, то антураж в цьому випадку стане візуальною складовою, що підкреслює образ.

В Інтернеті можна відшукати безліч фотографій, зроблених в квест кімнатах і біля них, виглядають вони цікаво і заворожуюче. Якщо Вас приваблює така ідея, значить, саме час мобілізуватися для фотосесії в квест кімнат.

Окремо варто сказати, що фотографії вийдуть ефектніше і цікавіше, якщо Ви підберете підходящі костюми. Наприклад, на того ж Гаррі Поттера можна підібрати мантію, в кабінет Шерлока прийти з трубкою, а в кімнаті божевільних приміряти гамівну сорочку. Якщо Ви не один такий ентузіаст, відмінне рішення – прийти з компанією: пройти і сфотографуватися або спочатку сфотографуватися, а потім пройти всі завдання.

У Харкові квест кімната для дітей приваблюють все більше і більше в міру того, як вони відкриваються потенційним учасникам з нового боку. Такі розваги стають популярними завдяки тому, що дають можливість з інтересом провести час, а найголовніше – не дозволяють про це забути, в чому, звичайно, допомагають фотографії. Достатньо навіть зробити загальну фотографію після проходження. Вся команда в зборі, відзначено кількість хвилин, за яку учасники зуміли подолати всі перешкоди, а на тлі вхід в небезпечну кімнату.