Якщо в квест кімнаті нудно: таке взагалі буває?

Відразу обмовимося: нудно – це голосно сказано. Зазвичай словом «нудно» гравці називають стан, коли вони не знають, що їм робити або чогось не розуміють. Розберемо основні ситуації, коли гравці вважають, що їм нудно і як ці ситуації попередити.

kvest-752x490 Якщо в квест кімнаті нудно: таке взагалі буває?

  1. Коли гравців двоє-троє, їм може бути «нудно», якщо вони застопорилися і не розуміють, куди далі рухатися. На початковій стадії часу багато, паніки ще немає, тому здається, що нудно. Насправді, якщо часу ще достатньо, варто ще трохи подумати, і якщо з місця справа не зрушила, попросити у організаторів підказки. Коли часу мало, нудно точно не повинно бути, треба шукати вихід.
  2. Буває зворотна ситуація, коли гравців, наприклад, 5. Кожен зайнятий якоюсь справою, думає над певними завданнями, а є і особливі гравці, які все беруть на себе і, грубо кажучи, пригнічують можливості інших проявити себе. Якщо у вашій компанії такі є, домовтеся заздалегідь про те, що все робиться спільно і порівну. Якщо це сталося, вже в самій квест кімнаті, то можна теж домовитися, якщо є час. Нудно Вам, попросіть іншого поділитися думками, беріть участь в діалозі, попросіть поступитися місцем за приладом або дверима. Якщо Ви сильно захопилися виконанням завдання, дайте іншим можливість взяти участь. Ви ж команда, прийшли разом за перемогою.
  3. Відмінна профілактика нудьги – правильний вибір теми. Ознайомтеся з усіма темами, які пропонують організатори. Виберіть те, що подобається, і далі підбирайте з того, що подобається. Це хороша практика. Зважте всі за і проти. Опитайте всіх потенційних учасників: не всі, наприклад, позитивно ставляться до хоррор. Задавайте питання організаторам, запитаєте про рівень складності, лінійності і нелінійності квесту, в чому його головна суть.

В інших випадках нудно бути не повинно. Нудно – це не про квести. Час йде, завдання складні, потрібно щось вирішувати, зіставляти, шукати вихід. А якщо компанія весела, з жартами, з дотепами, то слово «нудно» взагалі зникає з лексикону любителя квестів.

Ви можете сміливо кликати друзів, колег, рідних в квест кімнату і чесно говорити, що нудно не буде, і це буде правдою. У квест кімнату ходять розвіяти нудьгу, і вона відмінно розвоюється, коли є весела компанія, цікаві завдання, актуальна тема і почуття перемоги в кінці.