Якщо в квест-кімнаті перший раз

Перше відвідування квест-руму часто насторожує. Людина ще не знає, що чекає на неї, як потрібно діяти, щоб результат був успішним. Вона може бути занадто самовпевненою або, навпаки, почати панікувати. Зрозуміло, організатори квест-кімнати в Києві проведуть повноцінний інструктаж, розкажуть, як себе поводити, але це не завжди допомагає, коли команда опиняється віч-на-віч з перешкодами.

Кілька порад новачкові

Якщо вирішено нарешті випробувати новий вид розваги, значить, варто розібратися в своїх діях.

  1. Виберіть для початку не дуже великий рівень складності, щоб зрозуміти, як все влаштовано і функціонує.
  2. Коли двері зачинилися, не варто піддаватися паніці. Варто пам’ятати, що маніяк – це співробітник, а не безжалісний убивця. Вихід з кімнати все одно буде знайдений. Важливо тільки вийти зі щитом, а не на щиті.
  3. Не варто відразу кидатися на все. Часу зазвичай досить для того щоб і подумати, і пошукати.
  4. Звертайте увагу на дрібні предмети і деталі. Звичайно, багато що з них поставлено для того, щоб заплутати, інакше не буде цікаво. Однак у багатьох з них криється розгадка або відповідь на питання.1341000018_shpargalka-soiskatelya-gotovimsya-k-sobesedovaniyu-300x225 Якщо в квест-кімнаті перший раз
  5. Краще, щоб в команді кожен виконував свою роль. Не потрібно робити так, що одна людина вирішує всі завдання, хай хоч в неї розуму як два клали. Прийшли кілька, тому кожен повинен пройти свій захоплюючий шлях, тим більше що квест-кімнати для дітей у Харкові та інших містах це дозволяє.
  6. Запитати підказку не соромно. Багато хто не хоче брати підказки принципово. А потім наполегливо виявляються в глухому куті і топчуться на одному місці, через те, що деякі рішення можуть бути не кожному очевидні. Подумайте ще раз, поспілкуйтеся один з одним, якщо дозволяє час. Однак коли годинник вперто відлічує останні хвилини квесту, а вийти хочеться переможцем, попросіть підказку.
  7. Зазвичай один ключ відкриває один замок. Не намагайтеся використовувати відмичку повторно. Це тільки зайва витрата часу, та й нічого цікавого в цьому немає – вирішувати схожі завдання. Квест-кімната в Києві – це велика кількість тематик, де кожен наступний крок не схожий на інший.
  8. Не забудьте зробити фотографію після переможної появи в реальному світі. Гарантовані не тільки позитивні враження, а й пам’ять.
  9. Залишить відгук про те, як мужньо команда боролася зі світовим злом, маніяком або божевіллям. Можна несерйозний.

Дібрати смаку і стати завсідником квест-кімнат – справа нехитра. Головне – з самого початку зрозуміти як це круто.