Джек Воробей проти маніяка: чи є поняття «кращий квест»?

На смак і колір, як відомо, фломастери різні, тому неможливо говорити про те, що ось цей квест краще, а цей гірше. Є об’єктивні критерії, які свідчать про те, що ось це квест хороший, а ось цей не вдався.
1. Продуманість теми і завдань. Це кістяк, на якому тримається весь квест рум. Завдання і головоломки роблять квест цікавим і захоплюючим. Вони дають можливість прокачати кмітливість, логічне мислення та уяву. Якщо завдання продумані і цікаві, квест хороший, а якщо вони нудні, відповідно можна вважати, що квест не вдався.
2. Антураж. Він створює атмосферу. Завдяки антуражу, відповідних меблів і дрібних деталей можна відчути себе по-справжньому героєм книги або фільму або на власній шкурі відчути, як це бути жертвою маніяка або вибиратися з лабораторії божевільного вченого. Деталі не просто формують атмосферу, а й стають двигуном процесу пошуку виходу і вирішення завдань, помічниками в тому, щоб заховати ключ або інші предмети-підказки.
3. Хороші привітні організатори. Так це важливо. Ті, хто любить свою роботу. Вони завжди готові підказати Вам на перше прохання, пояснити правила проходження квесту, а потім допомогти зробити спільну фотографію на пам’ять.
4. Багато що залежить і від компанії, з якою Ви прийшли.
Ось це об’єктивні оцінки квесту. Судити ж по темам складно. Кожна тема індивідуально цікава. Це як порівнювати у кого хобі краще. Комусь подобається фентезі, тому світ Гаррі Поттера в квестах стане справжнім подарунком. Можливість зануритися у Всесвіт улюблених героїв – радість для будь-якого фаната. Кому-то вже мало фільмів жахів, тому квести по тематиці хоррор допоможуть компенсувати брак страху в організмі. До того ж це не тільки страшно, але і весело. Хтось просто обожнює Стівена Кінга, книг і фільмів йому мало, а квест кімната «1408» чекає своїх постояльців. Зовсім маленьких учасників чекає «Шоколадна фабрика», а ще є можливість вступити в «Школу магії».

3d984584261eb922f9a74d8c775b60582143fce0d_1200-300x200 Джек Воробей проти маніяка: чи є поняття «кращий квест»?
Звичайно, окремо варто квест кімната «Лабіринт» як за кількістю учасників, так і по тому, що очікує всередині. Тому поняття «кращий квест» у кожного своє. Тільки після того як за спиною залишилися кілька кімнат з різними завданнями і різним рівнем складності, можна вже виділити для себе, який квест був найцікавішим і захоплюючим.