Квест-кімнати у Дніпропетровську

Пастка

В ході проведення своїх сміливих експериментів, професор Х дуже близько зіткнувся з явищами, які виявилися неймовірно небезпечними !!! Можливо, саме це і стало причиною …

Альтернативна реальність

Ви опиняєтеся в пастці Альтернативною Реальності, там інший хід часу і сила тяжіння, тому місцеві жителі почали змінювати свій вигляд.

Кімната Дізнання

Якщо Ви давно хотіли провести час цікаво і пізнавально, то ми можемо Вас привітати: Ви на правильному шляху. У цій кімнаті Вам доведеться зіткнутися з …

Втеча з Дурдому

Хочете на годину потрапити в інший вимір? Пізнати сутність інакшої реальності? Ця кімната дозволить відчути, наскільки різнобічною може бути хвороблива уява людини.

Таємниці Клоуна

Ви пам’ятаєте цирк? Радість веселощів, смішні жарти клоунів і забавні костюми – все це нестримно веселить і підіймає настрій. У цій кімнаті у кожного з’явиться можливість самому …

Небезпечний Експеримент

Відвідати цікавий і захоплюючий квест «Небезпечний експеримент» – це правильне рішення для тих, хто не боїться павуків і великої кількості скляного посуду, з незрозумілими …

Тихий Жах

Хочете відчути шалений адреналін від думки, що ось-ось по Вашу душу прийде серійний маніяк-канібал? Для нього Ваша команда стане черговим м’ясом для вечері, якщо Ви не встигнете …

Платформа 9 3/4

Платформа 9 3/4 вітає тебе! Увійшовши в цю кімнату, ти, без сумніву, поринеш у світ чарівництва і магії. Чи ти читав книги Джоан Роулінг, чи дивився фільми, зняті за ним? Чи …

Мережа квест-кімнат «Ізоляція» тепер і в м. Дніпропетровськ

Коли сірі будні нагнітают, то настав час кардинально змінити обстановку. І тут не обов’язково кудись їхати. За новою хвилею свіжих вражень і позитивних емоцій досить відправитися в квест-кімнату.

Якщо Ви хочете урізноманітнити свої дні, то приготуйтеся опинитися в таємничому світі, повному загадок і пригод, в який Вас занурить реаліті квест. У випробуваннях, які Вам потрібно буде подолати, є все – детективні лінії, інтрига і зовсім несподівана розв’язка!

Для того щоб взяти участь у квесті, Ви не обов’язково повинні володыти академічними знаннями або мати відмінну фізичну підготовку. Достатньо лише підключити логіку, кмітливість, уважність, і налаштуватися на командну гру.

Реаліті квест в кімнаті – прекрасна гра, в якій можуть брати участь друзі, родина і колеги по роботі. Також вона підходить студентам, які бажають провести активне дозвілля з користю для мізків, і геймерам, що обожнюють пригодницькі комп’ютерні ігри. А ще це чудовий спосіб краще пізнати один одного, відкрити в собі нові сторони, зблизитися з рідними. Квест гра підійде для будь-якої вікової категорії людей, в тому числі і дітям, потрібно правильно тільки підібрати тематику локації.

Квест кімната вчить мислити нестандартно, змушує Ваш мозок працювати в повну силу. Тільки завдяки командній роботі, кмітливості та сміливості, Ви розгадаєте всі загадки і вийдете з квест рум переможцями.

3h9A8TL8MTQ Квест-кімнати у Дніпропетровську

У чому суть квест гри?

Ця розвага розрахована на невеличкий колектив з 2-4 чоловік, які за годину повинні вибратися з квестової кімнати. Для цього їм необхідно відшукати ключ, дорога до якого встелена різними загадками, завданнями і ребусами. Вам потрібно зібрати всі підказки, шифри, знайти и тайники і відтворити логічний ланцюжок, що допоможе Вам відкрити вихід з локації.

Всі секрети квест кімнати знаходяться в межах досяжності. Ви можете пересувати і перекладати предмети. Але фізичну силу застосовувати тут не можна, інакше адміністратор відразу ж перерве гру. Двері в будь-якому випадку відкриються після закінчення ігрового часу. Варто зазначити, що існує можливість попросити у оператора підказку під час гри, якщо Ви не можете впоратися з тим чи іншим завданням, але погодьтеся, куди приємніше усвідомлювати, що зуміли вибратися з кімнати завдяки власним силам.

Ви можете відвідати квест кімнату з різним рівнем складності і тематичним спрямуванням. Сьогодні існує безліч реаліті квестів з різними сюжетами, які засновані на пригодницьких і фантастичних фільмах. Ви зможете відчути себе в ролі кіногероя. Для цього ми надамо Вам потрібні костюми. У квест проектах від «Ізоляції» Ви відчуєте яскраві емоції, отримаєте свою порцію адреналіну і незабутні враження.

Один комментарий в квесте “Квест-кімнати у Дніпропетровську

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *