Дитячий день народження в квест-кімнаті – краще рішення дбайливих батьків

У дитини моєї подруги намічався день народження, я запитала: «Ти вже вирішила, як будете відзначати? Що він хоче?» На що вона мені відповіла: «Так, він хоче в кіно, в кафе, в зоопарк, залізницю, морозиво, новий м’яч, приставку…». Це далеко не повний список озвучених іменинником побажань, але сенс в тому, що діти хочуть всього і відразу, але при цьому насправді не розуміють, який з варіантів святкування найкращий. Батьки хапаються за голову, не знаючи, де взяти грошей хоча б на третю частину озвучених вимог, і подія перетворюється на справжню проблему.

Але не варто панікувати, ми знаємо, як вам з дитиною відзначити його день народження – організуйте для нього і його друзів похід в квест-кімнату. Це захоплюючий спосіб провести час, який припаде до душі хлопцям і не розорить батьків.

541717becc0f426cbdd758d75afd70a3-300x213 Дитячий день народження в квест-кімнаті - краще рішення дбайливих батьків

Чому саме квест-кімната

Ви можете обговорити цей варіант з дитиною або зробити йому сюрприз, в будь-якому випадку захід подарує йому і його друзям море позитивних емоцій. Існує безліч причин вибрати в якості місця для святкування дитячого дня народження квест-кімнату «Ізоляції»:

  • це відмінний спосіб весело провести час великою компанією, щоб жоден із запрошених не нудьгував і не залишився в стороні, грамає на увазі активну участь всіх хлопців;
  • проект пропонує додатково послуги аніматора і фотографа – дітям на згадку про чудесні дні залишаться не тільки яскраві емоції, а й якісні знімки;
  • батьки можуть принести з собою солодощі і влаштувати хлопцям «солодкий стіл», адже яке ж свято без торта справді.

Також важливо згадати про таку важливу перевагу, як доступна ціна подібного заходу. Батькам іменинника завжди не просто в цьому плані – організація свята, подарунок, частування для однокласників в школі, пара пляшок шампанського для матусь. Відвідування квест-кімнати дозволить влаштувати цікаве, незвичайне, але при цьому недороге свято.

Якщо Ви переживаєте за хід гри і за своїх діток, поспішаємо Вас заспокоїти – в румів становленікамери, за допомогою яких батьки можуть стежити за хлопцями, поки ті будуть розгадувати захоплюючі загадки і шукати ключі до перемоги. Впевнені, як тільки Ви влаштуєте для малечі подібні розваги, всі батьки запрошених візьмуть з Вас приклад, і наступного дня народження всі також проведуть в квест-кімнаті. Добре, що румів кілька, а згодом стане ще більше, адже проект не стоїть на місці і невпинно розвивається.