Дитячий День Народження в Харкові

Хочете, щоб у Вашої дитини було особливе свято? День народження, який не забудеться? Але як цього можна досягти?
Кафе і атракціони – все це вже було?
Стрілянина, догонялки – набридли навіть дитині і не розвивають її ?
Тоді потрібно звернути увагу на незвичайне свято абсолютно нового формату – проходження квесту. Захоплюючі пригоди і цікаві завдання для допитливих «чомучок» від творчого об’єднання «Ізоляція».
Sloy-2-2-1-1 Дитячий День Народження в Харкові

Де відзначити день народження дитини?

Квест проект «Ізоляція» відкриває двері тепер не тільки для дорослих, але і для дітей. Ми проведемо допитливих хлопчиків та дівчаток в чарівну країну, повну таємниць і загадок, незвичайних пригод.
У нас за плечима:
• величезний досвід роботи з організації заходів для дітей;
• щасливі діти;
• батьки, які оцінили по достоїнству організований захід

Наши квесты KIDS ZONE

Romb_shkola-magii___KZ Дитячий День Народження в Харкові

Школа Магії

ROMB_VilliVonka___KZ Дитячий День Народження в Харкові

Шоколадна фабрика

minony__KZ Дитячий День Народження в Харкові

Міньйони

Lavka-CHUDES___KZ Дитячий День Народження в Харкові

Лавка чудес

Ціни на дитячий день народження в Харкові

300x420__Kids__Dek21__sayt-1 Дитячий День Народження в Харкові

Що собою являє дитяча квест кімната?

Квест кімнати – вид розваг, популярний сьогодні як серед дітей, так і серед дорослих. Суть гри, зокрема дитячої, полягає в тому, що команда маленьких супергероїв потрапляє в кімнату, декорації в ній виконані так, щоб створювати атмосферу певної історії або теми. Учасникам розповідається легенда і дається завдання, яке необхідно виконати. У кімнаті гравців чекає безліч:

 • логічних задачок;
 • загадок і головоломок;
 • несподіваних поворотів.

Весь час проходження за діями і поведінкою учасників стежить досвідчений оператор. Він всіляко спрямовує гравців, допомагає їм подолати перешкоду, якщо потрібно.

Дитячі дні народження в квест кімнаті отримали поширеність не так давно, але вже були оцінені багатьма батьками як гідна альтернатива обридлим атракціонам, кафе, безглуздим «догонялкам». По завершенню проходження команду супергероїв чекає стіл, повний солодких страв.

Переваги дитячих квест-кімнат від творчого об’єднання «Ізоляція»

 1. Дитячу зону «Kids» можуть відвідувати діти, яким виповнилося 5 років і вище.
 2. Батьки мають можливість спостерігати за своїми дітьми на великому екрані за допомогою камери спостереження. Вони можуть самі оцінити здібності і вміння своїх чад, їх поведінку під час гри, те, як вони спілкуються один з одним.
 3. В дитячу кімнату можна приїхати зі своїми тістечками або тортом для дітей, а також скористатися нашим МЕНЮ
 4. Одночасно в різних кімнатах за 1 годину можуть грати 20 дітей. Таку ж кількість можна розмістити за святковим столом.

Як проходить дитяче свято?

Спочатку загальна зустріч, де вирішуються організаційні питання, учасникам пояснюються правила. Потім відбувається поділ на команди і починається проходження квесту. Весь цей час за дітьми стежить досвідчений оператор, який в разі чого допоможе і підкаже, як діяти далі. В кінці команду супергероїв, яка добре потрудилася, чекає солодкий стіл, де протягом години можна обговорити враження, завдання та пригоди.

Квест кімната – це не просто розвага. Завдання розроблені таким чином, щоб дитина мала можливість розвивати:

 • логічне мислення;
 • кмітливість;
 • уяву і фантазію.

При проходженні квесту можна ще більше здружитися з іншими учасниками, «прокачати» навик комунікації, роботи в команді, поведінки у нестандартній ситуації.

Теми квест кімнат

 1. Школа магії. Квест кімната для тих, хто шукає альтернативу всесвіту Гаррі Поттера. Те, що потрібно для маленьких чарівників.
 2. Шоколадна фабрика. Квест створений за мотивами відомого фільму «Чарлі і шоколадна фабрика».
 3. Міньйони. Тут дітям доведеться зіткнутися зі знаменитими помічниками злодіїв – міньйонами.

Додаткові бонуси для яскравих враженьOtdelnaya-fotka-mozhet-gdeto-vlezet-na-stranicu-e1543839046884 Дитячий День Народження в Харкові

Завдання і пригоди в квест кімнаті – це далеко не все, що підготували організатори творчого об’єднання «Ізоляція». Додатково можна замовити аніматора і/або фотографа.

Крім того, маленьких супергероїв очікують захоплюючі шоу:

 1. Азотне. В основі шоу лежать досліди з рідким азотом. Діти дізнаються, що з його допомогою можна заморозити найрізноманітніші речі. Організатори познайомлять команду з властивостями цієї речовини, проведуть секретні експерименти.
 2. Мильні бульбашки. Назва шоу говорить сама за себе. Учасникам буде показано можливості мильних бульбашок. Організатори розкажуть, як їх створювати і як захоплююче може виглядати «мильне» шоу, які досліди можна провести з милом.
 3. Тесла. Шоу, назване на честь великого вченого, занурить дітей в світ науки. Маленькі непосиди дізнаються багато цікавого, візьмуть участь в секретних експериментах. Організатори розкажуть і покажуть, що собою представляють деякі речовини, які у них властивості і що з їх допомогою можна зробити.

Це далеко не повний список того, що ми можемо запропонувати. Починаючи від експериментів з льодом і рідким азотом і закінчуючи рецептами молекулярної кухні – всі ці шоу спрямовані на те, щоб розширити знання дитини про світ, що її оточує, підігріти інтерес до певних знань, м’яко направити туди, де їй, можливо буде цікаво. І все це відбувається в ігровій, розважальній формі в день народження маленького супергероя.

 

Забронюйте зараз квест кімнату на дитяче свято і подаруйте дитині захоплюючу пригоду.