Дитячі квести: свято, яке завжди з тобою

Більшість сучасних квестів універсальні в тому плані, що брати участь в проходженні можуть як діти, так і дорослі (як правило, діти з дорослими). Але є персонально дитячі квести, зроблені індивідуально для найменших любителів пригод. Це цілі світи, в яких можна побувати, приміряти на себе новий образ, дізнатися нове про навколишній світ, поспілкуватися з друзями.

quest-300x225 Дитячі квести: свято, яке завжди з тобою

Як проходить свято в дитячій квест кімнаті:

  1. Перш за все, організатори пояснюють учасникам правила гри, як варто і не варто поводитися, як треба розгадувати головоломки.
  2. Потім учасників розділяють на дві команди, і відбувається безпосереднє проходження квесту.
  3. Після того як всі перешкоди подолані, всі загадки і головоломки розгадані, маленьких учасників чекає солодкий стіл. Доречи, батьки мають можливість спостерігати за проходженням квесту і за поведінкою своїх дітей.
  4. Окремо можна замовити різні шоу, які допомагають маленьким «чомучкам» розвиватися, дізнаватися більше про світ.

Такі квести допомагають не просто розважитися і організувати чарівний день для дитини, а розвивають логіку, кмітливість, фантазію, вчать працювати в команді і долати перешкоди спільно. Батьки можуть поспостерігати за тим, як дитина поводиться під час проходження квесту, як спілкується з однолітками, на що потрібно звернути увагу. Додатково пропонуються послуги фотографа і аніматора. Такий дитячий квест – це відмінна альтернатива звичайним кафе. Пропонуються такі теми:

  • “Шоколадна фабрика”;
  • “Посіпаки”;
  • «Школа магії»;
  • «Лавка чудес» та інші.

Різні наукові шоу допоможуть більше дізнатися про навколишній світ, поміркувати над тим, як все влаштовано. І все це, радіючи і граючи, в форматі шоу, а не в форматі нудних лекцій.

Якщо Ваші діти старшого віку, і Ви хочете взяти участь в проходженні квесту разом з ними, можна вибрати відповідні для цього кімнати, наприклад, серія квестів про юного чарівника за мотивами творів Джоан Ролулінг. Це «Чарівний автобус і Гаррі Поттер» або «Хогвартс». Можна пробратися через кролячу нору в країну чудес, як Аліса, побувати піратами Карибського моря або заглянути в лабораторію божевільного. Безліч пригод чекає як маленьких, так і дорослих учасників. Спільну подорож в казкові країни і світи здійснити набагато легше, ніж здається.