Дитяча квест-кімната – справжній рай для малюків

Навчальний рік закінчився, і настав час позакласних заходів. Діти записалися в літній табір при навчальному закладі і натовпами гуляють по місту, відвідуючи зоопарки, театри та інші не менш цікаві місця. Відмінний спосіб організувати незабутню подію для школярів – відправитися в квест-кімнату. Проект «Ізоляція» пропонує великий вибір румів, створених спеціально для дітей.

f93e8355edb34c11cebce54431e1d97d-1024x683 Дитяча квест-кімната - справжній рай для малюків

Що собою являють дитячі квест-кімнати

Кожна дитина – це невгамовне джерело енергії, яку щоб уникнути поганих наслідків, важливо спрямовувати в корисне русло. А що робити, якщо це цілий клас, що складається з двадцяти і більше учнів? Відшукати спосіб зайняти та зацікавити їх всіх спільною справою. Одна дитяча квест-кімната здатна розмістити до шести осіб, але це не означає, що Ви не можете організувати подібним чином позакласний захід. Оптимальне рішення – відвідати кілька румів паралельно. Єдине, що для цього знадобиться – заздалегідь забронювати місця.

Чим же так гарні дитячі квест-кімнати:

  • це відмінний спосіб змусити дітей в ігровій формі включити кмітливість і логіку – рішення запропонованих завдань доставить їм задоволення, при цьому задіюються уважність, кмітливість, ерудиція і інші прийоми, які сприятимуть розвитку нестандартного мислення;
  • діти навчаться працювати в команді, перерозподіляти зобов’язання, деяким з них вдасться проявити свої лідерські якості – головне, якщо вони все ж таки не знайдуть вихід з кімнати, не дати хлопцям засмутитися і втратити віру в себе, обіцяючи, що в наступний раз все вийде напевно;
  • подібне проведення часу подарує багато позитивних емоцій і запам’ятається надовго своєю незвичністю і високим рівнем організації: сюжети, декорації, музичний та світловий супровід – все виконано «на відмінно».

При всій незвичайності і універсальності, адже квест-кімнати цікаві дітям різного віку і з різними смаковими уподобаннями, цей вид дозвілля залишається одним з найбільш недорогих. Вартість сеансу невисока, і ділиться вона на всіх учасників команди. Це важлива перевага, так як за час літніх канікул батькам доводиться витрачати шалені грошові суми, щоб зайняти своїх нащадків чимось корисним і цікавим.