Що Ви знаєте про сіті-квести?

На вулиці тепла, без п’яти хвилин літня погода, саме зараз багато хто воліє проводити більше часу на свіжому повітрі. Коли в кишені є ключі від машини і смартфон, а серце наповнене жагою адреналіну, залишилося тільки зібрати друзів і взяти участь в міському сіті-квесті.
Сіті-квести вважають «прадідом» всієї групи «кімнатних» квестів. Максимально споріднені з комп’ютерною грою, перенесеною в реальність. Говорячи більш простою мовою, цей різновид квестових ігор можна вважати своєрідним чемпіонатом з орієнтування на місцевості, який проводиться одночасно для декількох різних команд.

Чим відрізняються СІТІ-КВЕСТИ?

Сіті квест здатний стати незабутньою пригодою вихідного дня для всієї команди. Діють нічні і денні ігри. Перші хороші тим, що вночі, як правило, всі дороги і траси звільнені від зайвого транспорту. Припускають пересування на автомобілі (як правило, особистому). Можуть проходитися пішим кроком в рамках одного району або з використанням громадського транспорту.
Учасникам буде необхідно вирішувати загадки та ребуси, по місту переміщатися, а також виконувати різні завдання. Особливою популярністю користуються вечірні сіті-квести. Багато хто після такої вечірньої розваги назавжди забуває про клуби і починає зовсім інакше дивитися на розваги.
Залежно від рівня складності міські ігри такого формату можуть бути:

  • легкими: ідеальні для новачків, не вимагають підготовки і спеціальних знань;
  • середніми: підійдуть тим, що вже попередньо брав участь в декількох легких сіті-квестах;
  • складними: орієнтовані на досвідчених учасників.

CVFF8jjEq4o Що Ви знаєте про сіті-квести?Що важливо знати про гру?

Беруть участь команди з 3-5 чоловік. Не забудьте про необхідність в автомобілі, телефоні з інтернетом, карті і ліхтариках. Попередньо необхідно зареєструватися, щоб організація врахувала команду.
Збір команд – на старті. До фіналу гри завершується в пабі, де вже, власне, і проходить нагородження переможців. Переможцем оголошують команду, яка виконала всі завдання швидше за інших.
ПЛЮСИ: змагання з іншими командами, адреналін і швидкість. Можливість відчути себе частиною секретної спільноти: для стороннього глядача виглядає так, ніби всі команди є учасниками масонської ложі.
МІНУСИ: підвищена травматичність, велика залежність від погоди.