Що таке квест і з чим його їдять

Якщо раптом залишилися люди, які ще не знають, що таке квест-кімнати, повідомляємо їм, що це – море позитивних емоцій, одержуваних при веселому, незвичайному проведенні часу в компанії близьких друзів, колег або родичів. Руми представляють собою тематично оформлені приміщення, з яких гравцям необхідно вибратися за 60 хвилин, виконуючи завдання, запропоновані адміністрацією проекту.

Чому варто відвідати кімнати квест-проекту «Ізоляція»

У каталозі компанії величезний асортимент румів, відкритих для відвідування в багатьох містах нашої держави і за його межами. Кожен зможе вибрати сюжет, найбільш йому близький. Тут є практично все: подорожі, детективи, ігри, створені на основі дитячих казок, відомих книг і кінофільмів. Бажаєте пройти слідами людини, що потрапила в результаті змови в психіатричну лікарню, стати гідним суперником Шерлока Холмса або зануритися в чудовий світ Аліси, знайомої нам з дитинства завдяки дивним творам Льюїса Керролла? Тепер це можливо! Все, що від Вас потрібно зібрати компанію, що складається з 2-5 чоловік, і заздалегідь забронювати час гри.

Варто зазначити, що розподіл кімнат відбувається, відштовхуючись не тільки від їх тематичного спрямування, а й за рівнем складності: «середній» розрахований на початківців, а «високий» припаде до душі досвідченим учасникам квесту. Вибираючи відповідний варіант варто враховувати не тільки особисті навички і знання, а й уміння всіх членів команди.

Квест-проект «Ізоляція» пропонує кращі руми, серед переваг яких:

  • захоплюючі, незвичайні сюжети;
  • цікаві завдання, при вирішенні яких Вам належить підключити логіку і кмітливість, а також навчитися працювати в команді;
  • відмінне оформлення кімнат: декорації виконані максимально якісно і реалістично, на особливу увагу заслуговує добре продуманий звуковий та світловий супровід;
  • приваблива вартість – цей вид дозвілля доступний абсолютно всім.

Не знаєте, до якого приводу приурочити відвідування квест-кімнати, приходьте просто так, в будь-який будній чи вихідний день. Також тут можна провести у Харкові дитячий день народження, корпоративний захід, зустріч однокласників або однокурсників і навіть організувати оригінальне побачення.