Що подивитися поціновувачам квест-румів?

Яким би хорошим дозвіллям не були квест-руми, але в них неможливо грати постійно. Комусь не дозволяють фінанси, хтось не може виділити декілька годин на похід у кімнату, комусь не вдається зібрати компанію. Так чи інакше, але в певний момент навіть найбільші фанати квест-румів опиняються перед монітором компьютера із одвічним питанням: «Що подивитися?»

1d1ZC3xJmJk-300x200 Що подивитися поціновувачам квест-румів?

Звісно тяжко буде догодити всім, але можна порадити декілька фільмів, які прийдуться до смаку любителям квестів.

Гра

Фільм, який вийшов у далекому 1997 році, від відомого режиссера Девіда Фінчера. Головний герой, якого зіграв неповторний Майкл Дуглас, багата людина, котра задтна дозволити собі все. Його спокійне і розмірене життя порушує поява брата, через якого розгортається низка надзвичайних подій.

Головний герой стає втягнутим у гру, прийняти участь в якій не відмовився б ні один завсідник квест-румів.

Гра на вибування

Фільм, що вийшов у ще більш далекому 1972 році, із Майклом Кейном і Лоуренсом Олів’є у головних ролях. Незважаючи на значний вік, ця кінострічка зацікавить і сучасного глядача. Камерность фільму та проблеми, на які натикаються персонажі, мимоволі наштовхують на думку, що герої опинилися в одному із преших ескейп-румів.

Для тих, хто не звик до старих фільмів, є ремейк 2007 року, який має назву «Сищик».

Талановитий містер Ріплі

Цей триллер 1999 року теж про гру, незважаючи на те, що цього слова немає у назві фільмо, навідміну від перших двох випадках. Цього разу головний герой, втілений у кадрі Меттом Деймоном, вже сам встановлює правила, але при цьому все-одно опиняється у складних ситуаціях, в яких у звичайної людини, безсумнівно, здали б нерви.

Звісно ж, це лише вершина айсбергу, і всесвітній кінематограф нараховує сотні подібних фільмів, але й цих трьох стрічок повинно вистачити, щоб згаяти час до наступного походу у квест-кімнату.