Що потрібно знати, відправляючись на квест

Насправді, нічого. Це незвичайна, захоплююча гра, участь у якій не вимагає особливих знань і навичок. Спеціальне обладнання або форма одягу Вам також не знадобляться. Відвідати квест-кімнату може будь-яка компанія з 2-5 чоловік, єдиною умовою при цьому буде передчасне бронювання часу гри, без якого потрапити в рум вкрай важко, так як даний вид розваг користується чималою популярністю.

saw-kiev Що потрібно знати, відправляючись на квест

Найважливіше про квест-кімнати

Якщо Ви все ж хотіли б щось знати про ескейпрум, запам’ятайте головне – це найцікавіший, неординарний і доступний спосіб проведення часу. Квести мають безліч переваг, одне з яких великий асортимент ігор. Організатори невпинно працюють над створенням нових румів, щоб не тільки новачки, а й постійні відвідувачі завжди знаходили що-небудь цікаве. При розробці сценаріїв використовуються сюжети усіма улюблених книг, фільмів і серіалів. Тут можна відшукати все, що завгодно:

  • фантастичні історії;
  • ужастики;
  • дитячі казки;
  • детективні сюжети і багато іншого.

Ви неодмінно знайдете кімнату своєї мрії, яка припаде до смаку не тільки Вам, а і всій Вашій команді. Це ще один позитивний момент – квест-кімнати представляють собою універсальний вид розваг. Це означає, що взяти участь в грі буде однаково цікаво як Вашому молодшому братові, так і бабусі. Саме тому рум так часто вибирають для проведення колективних подій, коли очікується збір різношерстий компанії. Погодьтеся, дискотеки і театри – гідні способи провести час, але у кожного з них є своя вікова категорія прихильників. Квест захоплюючий для всіх і кожного.

На окрему увагу заслуговує рівень підготовки кімнат. Цікаві сюжети, грамотно продумані завдання і підказки, гарні декорації, які відрізняються високою якістю і реалістичністю – все це робить відвідування ескейпрум незабутньою, яскравою подією. Сюди хочеться повертатися знову і знову.

Звичайно ж, важливий момент – доступність представленого виду розваг. Квест – це не тільки весело і незвично, а ще й недорого. Кожен може дозволити собі участь в грі, незалежно від віку і достатку. Для найменших відвідувачів створені дитячі руми. Якщо Ви хочете подарувати своїй дитині і його друзям незабутні вихідні або організувати святкування дня народження, у Вас завжди є така можливість, потрібно тільки замовити гру і обумовити подробиці з адміністратором.