Що нового принесе 2017 рік у сферу квест-кімнат?

Інустрія розваг не стоїть на місці. В цій сфері необхідні постійні зміни, які будуть пудугрувати інтерес публіки до того чи іншого виду дозвілля. Квести в реальності у цьому випадку не стали виключенням. Незважаючи на те, що на ринку послуг нашої країни вони з’явилися не так давно, ми всеж можемо спостерігати, що нововведення — невід’ємний фактор, що робить квести популярними.

Чи став усталеним цей вид розваг і чи слід очікувати в цьому році чогось нового? На ці питання і покликана відповісти ця стаття.

Які теми слід чекати від творців ескейп-румів?

Люди, які працюють у цьому бізнесі мають змогу спостерігати, що інтерес до тих чи інших кімнат постійно змінюється. На це впрливає багато факторів, відслідкувати які не завжди вдається. Тим не менш, вже є прогнози на новий рік, які засновані на спостереженнях останніх декількох місяців.4LXIifcRl6I-300x200 Що нового принесе 2017 рік у сферу квест-кімнат?

Так очікується, що квести в тематиці хоррорів здадуть свої позиції. Їх популярність вже почала падати, а до кінця року і взагалі скоріш за все вона поступиться лідерством. На перше місце з найбільшою вірогідністю вийдуть фантастичні тематики, наприклад кіберпанк чи фентезі.

До таких висновків можно прийти, проаналізувавши стан кінематографу й індустрії комп’ютерних ігор. Саме вони частіше за все викликають у потенційних гравців спробувати щось нове и приводить їх до ескейп-румів.

Чи буде в цьому році зміна в ігровому процесі?

Ігровий процес — одна із найголовніших складових успіху квест-кімнати. Звіснож, неможливо сказати, які головоломки і задачі є найцікавішими — це все дуже суб’єктивно, але інновації в цій сфері завжди подобаються гравцям. Чогож нового ми побачимо цього року? Сказти складно, але найбільш перспективним напрямком багато хто вважає віртуальну реальність. Також, очікується, що квести будуть ставати все більше і більше технодогічними, адже всілякі гаджети й прилади стають більш потужними, дешевими й універсальними.

Квести — сфера, яка викликає у людей великий інтерес. Саме тому із впевненістю можно говорити, що іх популярність буде тільки зростати. Великі сітьові компанії і маленькі організації ентузіастів докладають багато зусиль для того, щоб гравці йшли додому задоволеними навіть у тому випадку, якщо не змогли упоратись зі завданнями вчасно, для того, щоб аудиторія постійно розширювалась.